چهارشنبه، 26 مرداد 1401 - 8:09

چرا در ایران برای پیروزی های سوریه جشن نمی گیرند؟

شماره: 6852
Aa Aa

سعید قاسمی گفته: همه اذعان دارند که فتنه ۹۸ در حوزه اقتصادی رخ می‌دهد و همه اقشار را درگیر خود می‌کند؛ این اتفاق با برنامه‌ریزی اتفاق می‌افتد.

یک بار برای همیشه لیبرالیسم را دفن کنیم؛
چرا در ایران برای پیروزی های سوریه جشن نمی گیرند؟

سعید قاسمی با بیان اینکه سخنرانی در مشهد برای من راحت است چرا که مردم مشهد فهیم و دانا هستند گفت: بصیرت مردم در ۲۲ بهمن آن هم در شرایطی که می‌خواهند استخوان انقلابیون را خرد کنند قابل تقدیر است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از فارس، وی در بخشی از اظهارات خود گفته:

*همه دنیا چشم انتظار این بودند که شما مردم به انقلاب پشت پا بزنید و این کار را مبنای خیلی از رفتارها کنند. به همین جهت بعد از ۲۲ بهمن اتفاقی رخ داد که نشان داد چرا مردم ایران باید این فشارهای سخت را تحمل کنند.

* پیروزی‌های بزرگ ما در سوریه نشان دهنده اقتدار ما به برکت خون پاک شهیدان است اما من تأسف می‌خورم چرا جشن‌های بزرگی در کشور ما برای این پیروزی‌ها گرفته نمی‌شود.

*برخی می‌گویند فقط در یک مورد نمره ما ۱۹٫۵ است و در تمام امورات ۲۰ بوده‌ایم اما نمی‌دانم این نمره‌ها را از کجا می‌آورند چرا که نمره‌هایی که مردم به این‌ها می‌دهند اصلا این نیست.

* اگر به اندازه یهودی‌ها برخی غیرت داشتند نمی‌گفتند ما انتقام نمی‌گیریم چرا که حتی رژیم اشغالگر قدس نیز بر نیروهای نظامی خود حساس است.

*با این مدلی که شروع کرده‌اند همه اذعان دارند که فتنه۹۸در حوزه اقتصادی رخ می‌دهد و همه اقشار را درگیر خود می‌کند که این اتفاق نیز با تدبیر و برنامه‌ریزی اتفاق می‌افتد. این مقطع هوشیاری خاصی می‌خواهد که آگاهی را ترویج دهیم و به مردم نشان دهیم که نفوذ در کجا و چه رده‌ای رخ داده است.

* در انرژی هسته‌ای حداقل ۲۰ سال عقب افتاده‌ایم و خسارت‌های مالی بسیار دیده‌ایم اگر در این مقطع تصمیم بگیریم لیبرالیسم را برای یک بار دفن کنیم قطعا در حوزه‌های مختلف موفق می‌شویم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان