پنجشنبه، 1 مهر 1400 - 10:23

کاظم صدیقی: مردم روحانیت را مثل جان در آغوش می‌گیرند

شماره: 7814
Aa Aa

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر ایران می گوید: دشمنان نمی‌دانند که روحانیت، عمامه را کفن خود می‌کند.

مردم مثل نگین دور روحانیت را دارند؛
کاظم صدیقی: مردم روحانیت را مثل جان در آغوش می‌گیرند

حجت الاسلام کاظم صدیقی،رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر ایران گفت: شهدای طلبه در این شرایط جامعه، زمانی که توسط افرادی به شهادت می‌رسند، در حقیقت مظلومیت آنان افشا می‌شود.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، امام جمعه موقت تهران گفت: شهادت امام جمعه کازرون و طلبه همدانی افتخاری برای جامعه روحانیت بود و ما را سربلند و سرفراز کردند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان با این کار خود یأس و ناامیدی خودشان را نشان دادند افزود: دشمنان جمهوری اسلامی ایران می‌دانند که روحانیت در ابتدای انقلاب و در حال کنونی انقلاب، در کنار مردم در صحنه‌های مختلف نظام حاضر شدند.

حجت الاسلام صدیقی گفت: شهادت حیات طیبه است. شهید تابلوی افتخار و الگو برای تمام جامعه است، شهدای جمهوری اسلامی حافظان انقلاب بوده و هستند.

دبیرکل بنیاد بین‌المللی غدیر تصریح کرد:

مردم روحانیت را مثل جان در آغوش می‌گیرند و مثل نگین دُورشان را دارند، شهدا زنده هستند و نزد پرودگار خود روزی می‌خورند، دشمنان اسلام با هدف اینکه اگر روحانیت نباشند به اهداف خود می‌رسدند این کارها را انجام می‌دهند اما نمی‌دانند که روحانیت عمامه را کفن خود می‌کند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور خاطرنشان کرد: ملت ما را مقاومت و جنگ به قدرت رساند، فرمایشات مقام معظم رهبری یک بلندگوی الهی است و باید به آن توجه کرد، مقاومت خط پیروزی ملت ایران است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان