دوشنبه، 29 دى 1399 - 11:03

یکایک بسیجیان خود را موظف به ابطال کید دشمن بدانند

شماره: 11918
Aa Aa

در بخشی از این پیام آمده دشمنان این ملت همیشه در این اندیشه بوده‌اند و خواهند بود که بسیج را نابود یا بی‌اثر کنند؛ بسیج ذخیره‌ی خداداد ملت ایران است.

در پیام رهبر انقلاب اسلامی عنوان شد؛
یکایک بسیجیان خود را موظف به ابطال کید دشمن بدانند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی بسیج را ثروت بزرگ و ذخیره خداداد ملت ایران خواندند.

به گزارش اسپادانا خبر، متن پیام رهبر انقلاب اسلامی که سردار سرتیپ بسیجی محمد شیرازی رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا آن را در ارتباط ویدئوکنفرانس با بسیج مراکز استانها و اقشار بسیج قرائت کرد، به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل، و مظهر اقتدار ملی، و نمایشگاه صفا و اخلاص و بصیرت و مجاهدت است.

در دفاع از کشور و استقلال و ثبات آن، در خدمات حیاتی با مقیاس گستره‌ی کشوری، در فعالیتهای پیشرو علمی و فناوریهای نوین، در رویکردهای ارزشی و ایجاد فضای معنوی، همه جا نام بسیج برده میشود و حضور بسیج جلوه میکند. ایمان و عزم و احساس مسئولیت و اعتماد به نفس، پایه‌های اصلی این توانائیها و گره‌گشائیها است و اینها خود نعمتها و موهبتهای خداوند است که باید با شکر الهی و مراقبت دائمی، آنها را حفظ کرد و بر آن افزود.

بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ی خداداد ملت ایران است. دشمنان این ملت، اکنون و همیشه در این اندیشه بوده‌اند و خواهند بود که آن را نابود یا بی‌اثر کنند. مسئولان سازمانی و یکایک بسیجیان عزیز خود را موظف به ابطال کید دشمن بدانند و با توکل و اخلاص و برنامه‌ریزی به پیش روند. موفق باشید ان‌شاءالله.

سیّد علی خامنه‌ای

۵ آذر ۱۳۹۹

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان