۴۷ کشور برای مقابله با این انقلاب بودجه گذاشته‌اند | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 3 خرداد 1403 - 10:04

۴۷ کشور برای مقابله با این انقلاب بودجه گذاشته‌اند

شماره: 20224
Aa Aa

باید کاری کنیم که طرف مقابل حساب کار خودش را بکند. وقتی دشمنان ببینند سر هر چهارراهی ۲۰ عنصر مردمی و بسیجی ایستاده‌اند دلسرد خواهند شد.

هیئت‌ها با غیرت دینی‌ پای کار بیایند تا ماجرا تمام شود؛
۴۷ کشور برای مقابله با این انقلاب بودجه گذاشته‌اند

غلامعلی حدادعادل، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام جمهوری اسلامی ایران در نشست استانی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت:

هر کاری می‌کنند که انقلاب اسلامی متوقف شود اما با حضور مداوم مردم و رهبری این انقلاب سر جای خودش باقی است و با قدرت و قوت به راهش ادامه می‌دهد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از فارس، او گفت:

دیگر زمانی که آمریکا اراده کند و بشود گذشته است. ۱۳ آبان امسال را ببینید که مردم در هیچ سالی به اندازه امسال در صحنه نبودند. اقدامات دشمن بر مبنای تحریم، تضعیف، تحریف و تحریک است. ما نیز متناسب با رفتار دشمن باید رفتارمان را تغییر دهیم. کار سیاسی و تشکیلاتی امروز متفاوت از کار سیاسی در گذشته است. هیچ تشکیلاتی نباید منتظر دیگری باشد. این شرایط و حوادثی که در این دوماهه اخیر اتفاق افتاده ایجاب می‌کند که تأملی بکنیم در این راهی که در این ۴۴ سال طی کرده ایم و ببینیم از این به بعد را چگونه باید طی بکنیم. ما مثل بازیکنانی هستیم که داخل میدان بازی می‌کنیم و خودمان متوجه نیستیم که برای این انقلاب چه اتفاقی افتاده و آن‌ها که از بیرون نگاه می‌کنند، شاید ارزیابی‌شان متفاوت باشد و بیشتر عظمت این میدان و شکوه کار را می‌بینند.

وی گفت:

در این دنیا، یک کشور جرأت کرد به این سلطۀ شوم «نه» بگوید و با یک فرهنگ متفاوت، با یک جهان‌بینی مستقل به نام ایران آمده و گفته می‌خواهیم زندگی خودمان را بکنیم و برای خودمان تصمیم بگیریم. این از نظر استعمارگران و نظام سلطۀ غرب بزرگ‌ترین گناه و خیلی خطرناک است چرا که این الگو شدن برای بقیه کشورهاست.

حدادعادل ادامه داد:

حالا این‌ها آمده‌اند سر بهانه فوت خانم امینی که هم ظرفیت جنسیتی داشت به‌لحاظ این‌که خانم بود، هم ظرفیت قومیتی داشت که کرد بود و... طراحی‌ها را انجام دادند و در خیابان آمدند به تصور اینکه مثل زمان انقلاب وقتی عده‌ای راه بیفتند دیگران هم می‌آیند. تصورشان این بود که اگر ۵۰ نفر ۱۰۰ نفر ۲۰۰ نفر امروز آمدند، فردا مثلاً ۵ قسمت شدند پنج تا ۴۰ نفر سر این خیابان سر آن خیابان، آتش بزنند، سنگ بزنند، بکشند، فلان شعار را بنویسند، ایران اینترنشنال و بی‌بی‌سی و همه این شبکه‌ها و ماهواره‌ها و هم به دروغ فراوان و راست کم یک چیز‌هایی پخش کنند و ملت را تحریک بکنند، در دانشگاه صنعتی شریف آن تندروی را بکنند یا در امیرکبیر، آن حرف‌ها را بزنند، در زندان اوین آن برنامه را طراحی بکنند که بلکه مردمی حدود ۱۰۰ هزار نفر ۲۰۰ هزار نفر بیرون بریزند ولی دیدند که همراه شدن جمعیت طبق میل آن‌ها پیش نرفت. از طرفی دیدند که هر وقت تلویزیون و رادیو اعلام کند که مردم به خیابان بیایید حداقل چند صد هزار نفر به خیابان می‌آیند. نمونه‌اش همین ۱۳ آبان را ملاحظه کنید. شما در این چهل و چند سالی که لانه جاسوسی تسخیر شد و ۱۳ آبان مراسم داریم چه موقعی این حجم از جمعیت را در دفاع از نظام و انقلاب و رهبری دیده بودید؟ از این هم که ناامید شدند شروع کردند به کار‌های ایذایی ترور. در شهر‌هایی مثل ایذه و اصفهان یک چنین کار‌هایی انجام می‌دهند. مستند عرض می‌کنم که ۴۷ کشور در دستگاه اطلاعاتی‌شان میز ایران دارند. بودجه‌ای که این کشور‌ها برای مقابله با این انقلاب گذاشته‌اند رقمی است که ارزش آن گفتنی نیست پس بدانید که چه اتفاقی افتاده است.

وی گفت: شاید فکر می‌کنید وضعیت فرق کرده و دیگر تهدیدی متوجه ما نیست اما باور کنید کشور در حال یک جنگ اقتصادی است در قالب تحریم، جنگ نظامی هم که شما می‌بینید حالا به صورت جنگ ۸ ساله و بمباران هوایی و ... نیست، ولی یک جنگ ترکیبی و همه‌جانبه است. اگر جنگ نیست، این‌همه سلاح چگونه وارد می‌شود؟ یعنی ۲۰ سال بعد از سقوط صدام از غرب سلاح وارد می‌شود. سلاح‌ها دست این گروهک‌ها و ساواکی‌ها و سلطنت‌طلب‌ها و نفوذی‌ها و به‌اصطلاح جاسوس‌ها قرار گرفته است. الان هم دارند سلاح وارد می‌کنند، از سلاح سرد و قمه و چاقو و این‌ها که دیدید تا سلاح گرم؛ این یعنی جنگ نظامی.

حدادعادل ادامه داد:

ین هیئت‌ها مثلاً زنجان را در نظر بگیرید. روز هشتم محرم جمعیتی که می‌آیند تا به حسینیه اعظم زنجان بروند چند نفرند؟ آیا رواست که الان چهار نفر یا چهل نفر راه بیفتند در خیابان‌ها و بروند مثلاً یک هتک حرمتی بکنند، شعاری بدهند. پس آن جمعیت مؤمن را نباید نادیده گرفت. آن جمعیت‌ها اگر سرازیر شود مجالی برای آشوب و توطئه نخواهد گذاشت. یعنی شما این‌همه در همین تهران هیئت دارید، این هیئت‌ها با غیرت دینی‌شان پای کار بیایند، ماجرا طور دیگر می‌شود. ما یک اقدامات کوتاه‌مدت نیاز داریم برای غلبه به این برنامه و بعد از آن باید بنشینیم و قدری فکر کنیم و ببینیم که چه باید کرد؟ در آموزش‌وپرورش چه کنیم؟ در دانشگاه باید چه کار کنیم؟ چه جا‌هایی اشتباه شده یا به‌اصطلاح محاسبه درست نکردیم، کجا به قول حضرت آقا باید نرمش قهرمانانه نشان بدهیم؟ در سیاست داخلی کجا باید حتماً پای چه چیزی بایستیم؟ این‌ها را یک تدبیری کنیم. این‌ها برای مرحله بعدی است الان وظیفه همه ما این است که با حضور در صحنه کاری کنیم که طرف مقابل حساب کار خودش را بکند. چون این‌ها دنبال مسائل دیگری هستند. می‌بینید که در شعار‌ها چه می‌گویند. قطعاً وقتی که دشمنان ببینند سر هر چهارراهی بیست تا عنصر مردمی و بسیجی ایستاده‌اند باعث دلسردی بیشتر آن‌ها خواهد شد. دائم به جان خودمان نیفتیم که مثلاً اشکالات چیست. این اشکالات بوده و هنوز هم هست و باید هم آن‌ها را برطرف کنیم اما دشمن چه‌کار کرده؟ ابتدا تحریم کرده، با اهرم تحریم، تضعیف کرده، با کمک رسانه تحریف کرده و سپس تحریک کرده است. تحریم، تضعیف، تحریف و تحریک چهار مرحله اقدامات دشمن علیه ملت است. شرایط فعلی ایجاب می‌کند که ما نیرو‌های مردمی و انقلابی را به صحنه بیاوریم و منتظر نباشیم که مشکلات را دیگری حل کند. در نهایت باید بنشینید دور همدیگر، هر کس هر جایی که هست، بدون اینکه منتظر جای دیگری باشید، افراد مثل خودتان رو جمع کنید و بگویید که ما الان نفس حضورمان، کارساز است. برای اینکه این حضرات فکر نکنند که کشور از نیرو‌های انقلابی خالی شده است، نیرو‌های انقلابی الان باید به صحنه بیایند و به‌صورت سازماندهی‌شده حضور داشته باشند.

او با بیان اینکه خواص نباید ساکت شوند گفت:

خواص باید معقول و منطقی و مختصر حرف بزنند. ما در منطق چه کم داریم که مثلاً یک کوموله بیاید شعار بدهد و ما کم بیاوریم؟ اولین کلمه شعار انقلاب ما استقلال بود، اولین کلمه شعار این‌ها چیست؟ زن. اگر مقصود از زن، کرامت زن، حقوق زن، درس خواندن زن است احترام به زن را ما پس از انقلاب به آن عمل کردیم. از ورزشکار زن، از هنرمند زن، از صنعتگر زن، از دانشمند زن. در همین کلاس‌های دانشگاه چند درصد دختر هستند؟ من ۶۰ سال پیش دانشجوی دانشگاه تهران بودم در رشته فیزیک. ما ۷۰ دانشجو بودیم که فقط سه دختر در کلاس ما بود اما الان بروید و ببینید که در همان رشته فیزیک اگر هفتاد تا دانشجو باشد، حداقل ۴۰ نفر، دختر هستند. ما منطق داریم، نباید عقب‌نشینی کنیم و عقب‌نشینی هم نخواهیم کرد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان