پنجشنبه، 8 آبان 1399 - 14:38

اصفهان، میزبان فوتسال قهرمانی باشگاه‌‌های آسیا شد

شماره: 1128
Aa Aa

میزبانی مسابقات قهرمانی فوتسال باشگاه آسیا به صورت قطعی به اصفهان واگذار شد. به خاطر همزمانی این رقابت‌ها با لیگ جهانی والیبال مسئله میزبانی تهران از این مسابقات لغو شد.

طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا؛
اصفهان، میزبان فوتسال قهرمانی باشگاه‌‌های آسیا شد

به گزارش اسپادانا خبر ، پس از قهرمانی تیم فوتسال تاسیسات دریایی در لیگ برتر کشور و راهیابی این تیم به مسابقات قهرمانی فوتسال باشگاه‌های آسیا قرار بود این مسابقات در تهران و سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شود اما به خاطر همزمانی این رقابت‌ها با لیگ جهانی والیبال مسئله میزبانی تهران از این مسابقات لغو شد.

بعد از مکاتبات مسئولان کمیته فوتسال با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا ایمیلی از طرف AFC به مسئولان فدراسیون فوتبال رسید که در آن میزبانی شهر اصفهان از مسابقات قهرمانی فوتسال کشور تایید شد. به همین منظور نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا 27 تا 30 آوریل (7 تا 10 اردیبهشت) به اصفهان می‌آید تا از امکانات فوتسالی این شهر بازدید کند.

طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا دو سالن برای بازی و سه، چهار سالن برای تمرین تیم‌ها لازم است. از چند وقت پیش از طرف کمیته فوتسال تمام امکانات مورد نیاز برگزاری مسابقات قهرمانی فوتسال باشگاه‌های آسیا به مسئولان شهر اصفهان اعلام شده است.
گفتنی است اصفهان در سال 88 توسط باشگاه فولاد ماهان سپاهان میزبان این رقابتها شد که به قهرمانی این تیم نیز منجرب گردید.
این رقابت‌ها از 9 مرداد سال جاری آغاز می‌شود.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان