جمعه، 15 مهر 1401 - 0:04

تهدید کی روش عملی شد

شماره: 2920
Aa Aa

به نظر می‌رسد سرمربی تیم ملی همچنان روی حرف خود ایستاده باشد و واقعا قصد استفاده از بازیکنان پرسپولیس در مقابل قطر را نداشته باشد. 

مدارک بازیکنان استقلال ارائه شد؛
تهدید کی روش عملی شد

درحالی بازیکنان استقلال مدارک‌شان را برای سفر تیم ملی به قطر ارائه کردند اما کسی از پرسپولیسی‌ها مدرکی نخواسته است.
به گزارش اسپادانا خبر، بعد از جنگ و درگیری بین کارلوس و کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ و برهم خوردن اردوی تیم ملی در امارات به دلیل اعتراضات گسترده و سنگین برانکو، کی روش اعلام کرد که دیگر بازیکنان پرسپولیس را به تیم ملی دعوت نخواهد کرد.
سابقه نشان می‌دهد کی روش در چنین مواقعی روی حرف خود می‌ایستد. حتی اگر بابت آن تاوان بدهد. بارزترین نمونه‌ها نیز بسته شدن درهای تیم ملی از گذشته تاکنون بر روی هادی عقیلی و سید مهدی رحمتی بود. اما شاید کمتر کسی تصور می کرد کی‌روش قید استفاده از چند بازیکن برجسته در تیم پرسپولیس را بزند. 
در حالی که باید رفته رفته برای یک دیدار حساس و سرنوشت ساز بین تیم‌های ملی کشورمان و تیم ملی قطر آماده شویم، به نظر می‌رسد علیرغم نرمش‌های فراوانی که برانکو نسبت به کی‌روش در ادبیات گفتاری‌اش به خرج داد، سرمربی تیم ملی همچنان روی حرف خود ایستاده باشد و واقعا قصد استفاده از بازیکنان پرسپولیس در مقابل قطر را نداشته باشد. 
تاکنون هیچ ابلاغی از فدراسیون فوتبال به باشگاه پرسپولیس بابت تحویل دادن گذرنامه بازیکنان این تیم به منظور اخذ ویزای کشور قطر صورت نگرفته است و این نشان می‌دهد احتمال همراهی کردن بازیکنان پرسپولیس با تیم ملی برای سفر به قطر بسیار کم و حتی شاید در حد صفر است. 

منبع/ مهر

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان