استعفای کی روش در انتظار تایید تاج | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 30 فروردين 1403 - 8:03

استعفای کی روش در انتظار تایید تاج

شماره: 2262
Aa Aa

این خبر در شرایطی منتشر می‌شود که هنوز هیچ یک از مقامات رسمی مرتبط با تیم‌ملی خبر استعفای کی‌روش را تایید نکرده است.

امیر عابدینی استعفای کتبی کارلوس کی‌روش را تایید کرد؛
استعفای کی روش در انتظار تایید تاج

بنابر گفته امیر عابدینی رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی از سمت خود استعفا داده است.

به گزارش اسپادانا خبر و نقل از ورزش سه، این خبر در شرایطی منتشر می‌شود که هنوز هیچ یک از مقامات رسمی مرتبط با تیم‌ملی خبر استعفای کی‌روش را تایید نکرده است. با این حال عابدینی در گفت‌وگویی کوتاه با خبرگزاری میزان اعلام کرده کی‌روش شفاها و کتبا انصراف خود از هدایت تیم‌ملی ایران را اعلام کرده تصمیمی که باتوجه به تصمیمات اخیر سرمربی تیم‌ملی دور از انتظار نبوده اما چندان هم نمی‌شود روی صحت آن مطمئن بود. پیش از این به نظر می‌رسید با توجه به جنگ کی‌روش ـ برانکو، سرمربی تیم‌ملی از اسلحه استعفا برای زیرفشار گذاشتن رقیب باشگاهی‌اش استفاده کند.

در حال حاضر رسانه‌های ورزشی به دنبال منبع مطمئنی برای کنترل صحت این خبر می گردند اما به جز عابدینی که تنها با یک خبرگزاری به گفت‌وگو نشسته فرد دیگری این خبر را تایید یا تکذیب نکرده است. البته عابدینی از نزدیکان به رئیس فدراسیون به شمار می آید و بعید است که حرفی نامربوط از زبان وی خارج شود. اگرچه عدم مصاحبه با سایر خبرگزاری‌ها نشان می‌دهد در این‌باره گفت‌وگویی از بالا با وی صورت گرفته است و به همین دلیل عابدینی به تلفن همراه خود جواب نمی‌دهد.

هفته گذشته برسر اردوی تیم‌ملی در شهر دبی مجادله‌ای پرسروصدا با سرمربی پرسپولیس داشت و پس از آن نیز مربیان تیم‌ملی را به دلیل عدم پرداخت دستمزدها در ماه‌های گذشته مرخص کرد که این مساله با دخالت فدراسیون حل و فصل شد.

در حال حاضر فدراسیون فوتبال این خبر را تایید نکرده و البته تکذبیه‌ای هم در کار نیست و همه منتظر مهدی تاج هستند تا خبر استعفا یا ادامه همکاری کی‌روش از زبان او منتشر شود. در حال حاضر روابط عمومی فدراسیون لحظات سخت، پراسترس و پرفشاری را پشت سر می‌گذارد.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان