چهارشنبه، 26 مرداد 1401 - 8:19

احتمال پرداخت غرامت به فدراسیون فوتبال وجود دارد

شماره: 2166
Aa Aa

شاید این گزارش تبعات منفی را برای فدراسیون فوتبال امارات به همراه داشته باشد و غرامت لغو این بازی به فدراسیون فوتبال پرداخت شود.

با ارسال گزارش فدراسیون فوتبال به فیفا؛
احتمال پرداخت غرامت به فدراسیون فوتبال وجود دارد

فدراسیون فوتبال دلیل لغو دیدار دوستانه تیم ملی با مراکش را به فیفا گزارش می دهد

به گزارش اسپاداناخبر ونقل از ورزش سه، سایت اسپورت 360 مراکش در این باره نوشته است همه مقدمات برای برگزاری بازی دوستانه بین ایران و مراکش در تاریخ ششم ژانویه مهیا بود اما اماراتی ها قبول نکردند این بازی در حضور تماشاگران دو تیم برگزار شود و در پی این تصمیم فدراسیون فوتبال ایران از حضور در این بازی انصراف داد. 

حال مراکشی ها که خود را برای جام ملت ها در گابن آماده می کنند به دنبال حریف جایگزین هستند و با تیم های اسلوونی، ایسلند و سوئد مذاکراتی داشته اند و قصد دارند در همین تاریخ با یکی از این سه تیم به جای ایران بازی کنند. اما دور از ذهن است ایرانی ها موفق به تدارک بازی دوستانه شوند و طبیعتا اردوی تیم ملی در باشگاه ایرانیان دبی فقط به برگزاری تمرینات محدود خواهد شد. 

فدراسیون فوتبال کشورمان قصد دارد دلیل لغو این بازی را به فیفا گزارش دهد و شاید این گزارش تبعات منفی را برای فدراسیون فوتبال امارات به همراه داشته باشد و غرامت لغو این بازی به فدراسیون فوتبال پرداخت شود. 

پیش تر هم فدراسیون فوتبال در خصوص تصمیم کمیته اجرایی AFC مبنی بر برگزاری بازی تیم های ایرانی و عربستانی در کشور بی طرف گزارشی را برای فیفا ارسال کرده است و فیفا که متوجه اتخاذ این تصمیم سیاسی شده است قصد دارد اواخر این ماه جلسه میانجیگری بین مدیران فدراسیون فوتبال دو کشور برگزار کند و در نهایت از آنها بخواهد که مشکلات سیاسی را وارد فوتبال نکنند! 

لغو دیدارهای دوستانه تیم ملی به بهانه های سیاسی پیش تر داد کی روش را هم در آورده بود و در مصاحبه ای پیش از جام جهانی به این موضوع اشاره کرد و این تصمیم را یک تصمیم دور از روحیات ورزشی و جوانمردی خواند.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان