تابناک به اتهام توهین به رئیس جمهور سابق مجرم شناخته شد | اسپادانا خبر
 
 
يكشنبه، 13 اسفند 1402 - 1:57

تابناک به اتهام توهین به رئیس جمهور سابق مجرم شناخته شد

شماره: 2537
Aa Aa

علی اکبر کساییان: مدیر مسئول وقت این سایت به اتهام توهین به رئیس جمهور سابق، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نشر مطالب خلاف واقع با اکثریت آرا مجرم شناخته شد.

دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات؛
تابناک به اتهام توهین به رئیس جمهور سابق مجرم شناخته شد

به گزارش اسپادانا خبر، علی اکبر کساییان دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات، با اشاره به برگزاری دادگاه مطبوعات اظهار داشت: امروز(یکشنبه)دادگاه رسیدگی به اتهامات نشریه جامعه پرستاری و سایت خبری تابناک در شعبه 9دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی برگزار شد.

وی افزود: مدیر مسئول وقت سایت تابناک با سه اتهام به دادگاه مطبوعات فراخوانده شد که اتهام اول وی تبلیغ علیه نظام بود که دادگاه مطبوعات وی را به اتفاق آرا مجرم ندانست.

دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات بیان داشت: مدیر مسئول وقت این سایت به اتهام توهین به رئیس جمهور سابق و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اکثریت آرا مجرم شناخته شد و در اتهام سوم که نشر مطالب خلاف واقع بود با اکثریت آرا مجرم شناخته شد.ضمنا هئیت منصفه دادگاه مطبوعات مدیر مسئول این سایت را مستحق تخفیف دانست.

کساییان در رابطه با پرونده نشریه جامع پرستاری گفت: قاضی دادگاه در ابتدای جلسه اعلام کرد که شاکی خصوصی رضایت خود را اعلام کرده است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان