جمعه، 8 مهر 1401 - 19:29

اعتصاب و بی پولی لیگ برتر فوتبال ایران را تهدید می کند

شماره: 2655
Aa Aa

باشگاه هایی مانند استقلال خوزستان و تهران و سیاه جامگان نیز باشگاه هایی هستند که با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می کنند و از این موضوع لطمه های زیادی خورده اند.

بحران بی پولی و اعتصاب در فوتبال؛
اعتصاب و بی پولی لیگ برتر فوتبال ایران را تهدید می کند

به گزارش اسپادانا خبر، لیگ برتر باز هم با فرا رسیدن روزهای میانی و با عبور از روزهای میانی لیگ،  با بحران بی پولی و اعتصاب دست و پنجه نرم می کند.

بازیکنان فولاد خوزستان پس از بازی با سیاه جامگان در جمع خبرنگاران اعلام کردند که در تمرینات حاضر نمی شوند و پس از آن بود که کاپیتان این تیم از بحران مالی این تیم صحبت کرد تا مشخص شود که فولادی ها با توجه به دریافتی 26 درصدی از ابتدای فصل، مشکلات مالی زیادی دارند و حالا با رفتن سعداوی، تصمیم به اعتصاب و عدم شرکت در تمرینات گرفته اند.

صبای قم که مشکلات مالی این تیم زبانزد خاص و عام است، دیگر تیمی بود که بازیکنان این تیم اعلام کردند تا زمانیکه مشکلات مالی این باشگاه حل نشود، در تمرین حاضر نمی شوند. بازیکنان صبای قم در هفته های گذشته البته قولهایی از استانداری برای پرداخت مطالبات دریافت کردند اما با محقق نشدن این وعده ها، صبایی ها نیز اعلام کردند که در تمرینات حاضر نمی شوند.

نفت تهران سومین تیمی بود که پس از پایان هفته نوزدهم، دست به اعتصاب زدند و مشکلات مالی را دلیل این تصمیم خود اعلام کردند. شاگردان دایی که پیش از این نیز چنین اتفاقی را تجربه کرده بودند، باز هم برای برآورده شدن خواسته های خود، از حضور در تمرینات انصراف دادند تا به این ترتیب نفت تهران سومین تیم لیگ برتر باشد که اعتصاب می کند.

در کنار این تیم ها، باشگاه هایی مانند استقلال خوزستان و تهران و سیاه جامگان باشگاه هایی هستند که با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می کنند و از این موضوع لطمه های زیادی خوردند.

منبع/ ورزش سه

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان