يكشنبه، 5 تير 1401 - 10:28

آغاز فعالیت رسمی کمپین شهر تکانی در ورشگاه آزادی

شماره: 2753
Aa Aa

این تیم پنجاه نفره پس از بازی نایلون هایی در اختیار هواداران دو تیم قرار دادند تا در صورت تمایل به کمک آنها بیایند و ورزشگاه آزادی را از زباله ها پاکسازی کنند.

در راستای پاکسازی محیط زیست؛
آغاز فعالیت رسمی کمپین شهر تکانی در ورشگاه آزادی

به گزارش اسپادانا خبر، امروز و پس از برگزاری بازی تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی اتفاق جالبی برای اولین بار در ورزش ایران رخ داد. در راستای پاکسازی محیط زیست، گروهی با تشکیل یک کمپین در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند تا پس از این بازی حساس و پرتماشاگر به پاکسازی ورزشگاه بپردازند.
این کمپین شهر تکانی نام دارد که استارت فعالیت های آن از بازی پرسپولیس و تراکتورسازی زده شد. تیم پنجاه نفره ای با لباس های متحدالشکل در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند تا فرهنگ پاکسازی محیط زیست را به عنوان مسئولیتی اجتماعی معرفی کنند، آنها پس از بازی نیز نایلون هایی در اختیار هواداران دو تیم قرار دادند تا در صورت تمایل به کمک آنها بیایند و ورزشگاه آزادی را از زباله ها پاکسازی کنند.
کمپین شهرتکانی در صورت پیش نیامدن مشکل و یا مسئله خاصی، روز سه شنبه و در حین برگزاری بازی تیم های استقلال و السد نیز در ورزشگاه آزادی حضور خواهد یافت تا پس از آغاز رسمی فعالیت های خود، به طور جدی آن را ادامه دهند و به تبلیغ رسالت اجتماعی خود بپردازند.

منبع/ ایلنا

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان