سید حسن خمینی برای ارتباط اصلاح طلبان با رهبری تلاش کند | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 21 آذر 1402 - 2:21

سید حسن خمینی برای ارتباط اصلاح طلبان با رهبری تلاش کند

شماره: 2823
Aa Aa

مهم ترین تبلور آشتی ملی، رفع حصر عزیزانی است که تمام عمر و زندگی خود را برای برپایی و استقرار جمهوری اسلامی عزیز گذاشته اند.

عضو فراکسیون امید مجلس؛
سید حسن خمینی برای ارتباط اصلاح طلبان با رهبری تلاش کند

یک عضو فراکسیون امید مجلس از سید حسن خمینی خواست برای ایجاد ارتباط بیشتر اصلاح طلبان با مقام معظم رهبری تلاش کند.
 
به گزاش اسپادانا خبر، غلامرضا حیدری با اشاره به دیدار جمعی از نمایندگان تهران با سیدحسن خمینی در کانال تلگرامی خود نوشت:
 
«در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نمایندگان مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی مهمان یادگار امام راحل (آیت الله سید حسن خمینی) در جماران بودند.
 
در فرصت کوتاهی که در اختیارم گذاشته شد چند خاطره از دوران انقلاب تعریف کرده و لزوم تلاش برای ایجاد اتحاد و همبستگی و تحقق ایده آشتی ملی در آستانه سالگرد انقلاب را مطرح کردم.
 
معتقدم امروز بیش از هر زمان دیگری، بزرگترین خدمت به ملت، نظام و رهبری گرانقدر، ایجاد وفاق و همدلی به دور از جناح بندی های سیاسی و باندی و ترویج نگاه ملی میان تمامی آحاد جامعه است.
 
امروز با توجه به تهدید بزرگی که در پی انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا به وجود آمده، لزوم این همبستگی بیش تر از گذشته احساس می‌شود. در چنین فضایی، مهم ترین تبلور آشتی ملی، رفع حصر عزیزانی است که تمام عمر و زندگی خود را برای برپایی و استقرار جمهوری اسلامی عزیز گذاشته اند.
 
ابراز امیدواری کردم که جناب آیت الله سید حسن خمینی در ایجاد ارتباط بیش تر اصلاح طلبان با مقام معظم رهبری جهت حل مشکلات و گفت و گوی بیش تر، تلاش و کوشش نمایند.»

منبع/ انتخاب

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان