شنبه، 4 تير 1401 - 17:52

بودجه بیمه خبرنگاران و هنرمندان از 8 به 13 میلیارد تومان افزایش یافت

شماره: 2969
Aa Aa

مسئولان علت بیمه نبودن برخی خبرنگاران و هنرمندان را عدم بودجه کافی عنوان کردند؛ با افزایش اعتبار، امیدواریم شاهد تحت پوشش قرار گرفتن تمامی این افراد باشیم.

عضو ناظر در کمیسیون اصل نود مجلس؛
بودجه بیمه خبرنگاران و هنرمندان از 8 به 13 میلیارد تومان افزایش یافت

عضو ناظر در کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، بودجه بیمه خبرنگاران و هنرمندان را از 8 به 13 میلیارد تومان افزایش داده است.
به گزارش اسپادانا خبر، محمد اسماعیل سعیدی، عضو ناظر در کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در سال جاری مشکل اساسی که از سوی مسئولان در رابطه با بیمه هنرمندان و خبرنگاران مطرح شد، بحث کمبود بودجه برای تحت پوشش قرار دادن تمامی مشمولان بود که خوشبختانه کمیسیون تلفیق اعتبار مورد نیاز را از 8 به 13 میلیارد تومان افزایش داده است.

وی تصریح کرد: در راستای کمک به هنرمندان و عدم تضییع حقوقشان مقرر شد که با افزایش اعتبار، تمامی مشمولان تحت پوشش قرار گیرند و خدمات دهی این بیمه مانند دیگر بیمه ها حتی با گنجاندن بیمه بیکاری، انجام شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: مسئولان علت بیمه نبودن برخی خبرنگاران و هنرمندان را عدم بودجه کافی عنوان کردند که با افزایش اعتبار، امیدواریم در سال جدید شاهد تحت پوشش قرار گرفتن تمامی این افراد باشیم.

منبع/ باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان