يكشنبه، 6 آذر 1401 - 16:50

احداث کارخانه شرکت خودروسازی روسیه در اصفهان

شماره: 3083
Aa Aa

این شرکت یک زمین پانصد هزار متری در اصفهان در نظر گرفته. در فاز اول دو مدل از این مجموعه یعنی پیکاپ و شاسی بلند پاتریوت در این سایت تولید خواهد شد.

مدیر بازاریابی شرکت خودروسازی UAZ اعلام کرد؛
احداث کارخانه شرکت خودروسازی روسیه در اصفهان

مدیر بازاریابی شرکت خودروسازی UAZ گفت: ما یک زمین پانصد هزار متری در اصفهان برای احداث کارخانه در نظر گرفتیم و در حال آماده سازی زیرساخت ها برای تولید هستیم. در فاز اول تصمیم داریم دو مدل از این مجموعه یعنی پیکاپ و شاسی بلند پاتریوت را در این سایت تولید کنیم.
به گزارش اسپادانا خبر، مدیر بازاریابی شرکت خودروسازی UAZ روسیه در ایران در خصوص فعالیت‌های این شرکت در ایران گفته است: ما تولید کننده خودرو هستیم. یک سال است در ایران به دنبال ارزیابی شرایط برای حضور در  این بازار هستیم. ضمن آن که در این مدت نیز چندین دستگاه از تولیدات این مجموعه وارد کشور شده است.
مانی حدادی ادامه داد: در بررسی هایی که ما انجام دادیم در بازار ایران خلائی برای خودروهای شاسی بلند و آف رود وجود دارد که تولید این خودروها در تخصص خودرو سازی UAZ است.
وی در خصوص محصولات این خودروسازی گفت: یکی از محصولات ما در کلاس پیکاپ و دو کابین است که رنج قیمتی آن از 80 میلیون تومان آغاز می‌شود. دیگری مدل کارگو است که جزو خودروهای باری محسوب می‌شود و قیمت آن از 70 میلیون تومان شروع می‌شود.
حدادی تصریح کرد: خودروی خانواده و شهری ما نیز شاسی بلند پاتریوت است که قیمت آن از 110 میلیون تومان آغاز می شود و فکر می کنیم با توجه به آپشن ها و قیمت پایینی که دارد با استقبال خوبی روبرو شود. ضمن آن که تمامی این خودروها دارای استاندارد یورو 6 است و علاوه بر خانواده ها، نهادها و ارگان‌هایی که با مدیریت بحران سر و کار دارند می‌توانند از آنها استفاده کنند.
وی در خصوص تولید این محصولات در ایران گفت: ما یک زمین 500 هزار متری در اصفهان برای احداث کارخانه در نظر گرفتیم و در حال آماده سازی زیرساخت ها برای تولید هستیم. در فاز اول تصمیم داریم دو مدل از این مجموعه یعنی پیکاپ و شاسی بلند پاتریوت را در این سایت تولید کنیم.
حدادی تصریح کرد: انتظار داریم از سه ماهه دوم سال آینده کارهای اجرایی آغاز شود و تا پایان سال بتوانیم اولین محصول را به بازار عرضه کنیم.

منبع/ ایلنا

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان