سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 16:54

عارف: اصلاح طلبان از روحانی حمایت خواهند کرد

شماره: 3269
Aa Aa

جریان اصلاح طلبی از دولت آقای روحانی حمایت کرده است و این حمایت همراه با نقدهای دلسوزانه برای کارآمدی بیشتر دولت بوده است.

در دیدار با سید مهدی طباطبایی از وعاظ مشهور تهران؛
عارف: اصلاح طلبان از روحانی حمایت خواهند کرد

هم زمان با خجسته زادروز میلاد امیرالمؤمنین علی (ع)، محمدرضا عارف با حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی از وعاظ مشهور تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
به گزارش اسپادانا خبر، رئیس فراکسیون امید در این دیدار ضمن تبریک سال جدید و اعیاد رجبیه به نقش و تأثیر گذاری روحانیت در تشویق مردم برای حضور پرشور در انتخابات اشاره کرد و از سید مهدی طباطبایی خواست با توجه به نقش ویژه‌اش در جامعه از مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت کند.
 
وی همچنین با مرور تحولات یک دهه اخیر در کشور به نقش مؤثر گفتمان اصلاح طلبی در پیشبرد اهداف کلان نظام اشاره کرد و از حمایت اصلاح طلبان از نامردی دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت :جریان اصلاح طلبی از دولت آقای روحانی حمایت کرده است و این حمایت همراه با نقدهای دلسوزانه برای کارآمدی بیشتر دولت بوده است و در انتخابات ریاست جمهوری هم از ایشان حمایت خواهد کرد.
 
در این دیدار ،حجت اسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی ضمن ابراز خشنودی از دیدار با دکتر عارف،وی را انسانی دلسوز،فرهیخته و مورد اعتماد حاکمیت دانست .
 
وی ضمن بیان خاطره‌ای از دیدار با آیت الله هاشمی رفسنجانی ،گفت: در یکی از دیدارهایی که با آیت الله هاشمی رفسنجانی داشتم ایشان از علاقه‌اش به جنابعالی گفت و تاکید کرد که  شما در انتخابات ۹۲ مردانگی به خرج دادید و گذشت و ایثار شما در تاریخ جاودانه خواهد ماند .

منبع/ انتخاب

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان