يكشنبه، 6 آذر 1401 - 16:49

احمدی‌نژاد علیرغم توصیه رهبری نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد

شماره: 3272
Aa Aa

رهبر انقلاب فرموده بودند: یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه صلاح حال خود آن شخص و صلاح کشور گفتم که صلاح نمی‌دانیم شما در فلان قضیه شرکت کنید.

سکوت و خنده در هنگام ثبت نام؛
احمدی‌نژاد علیرغم توصیه رهبری نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد

محمود احمدی‌نژاد علیرغم توصیه مقام معظم رهبری به وی برای عدم حضور در انتخابات ریاست جمهوری، به منظور جلوگیری از دوقطبی شدن فضا در انتخابات، با حضور در ستاد انتخابات کشور نامزد انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم شد.
احمدی‌نژاد در پاسخ به این سوال که آیا با مقام معظم رهبری مشورت کرده‌اید و یا شرایط تغییر کرده که در انتخابات ثبت‌نام کرده‌اید، سکوت کرد و خندید.
خبرنگاری از احمدی‌نژاد پرسید که شما در کنفرانس خبری‌تان گفتید اگر شرایط تغییر کند، در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می‌کنید. آیا شرایط تغییر کرده است؟ که مشایی در این باره گفت: آیا به نظر شما شرایط تغییر کرده است؟
در یکی از کانال‌های حامی احمدی‌نژاد آمده است که هدف از ثبت‌‌نام احمدی‌نژاد فشار بر شورای نگهبان برای تائید بقایی است.
 به گزارش اسپادانا خبر ،مهرماه سال گذشته رهبر انقلاب در درس خارج از فقه فرموده بودند: یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه صلاح حال خود آن شخص و صلاح کشور گفتم که صلاح نمی‌دانیم شما در فلان قضیه شرکت کنید... اگر توی این مقوله وارد شدید در کشور دوقطبی ایجاد میشود. ما این توصیه را به یکی از آقایان کردیم. خب حالا این مایه‌ی اختلاف بشود بین برادران_مؤمن، یکی بگوید فلانی گفته، یکی بگوید نگفته، یکی بگوید چرا پشت بلندگو نگفته؟ خب حالا این هم پشت بلندگو! ۹۵/۷/۵

منبع/ ایلنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان