چهارشنبه، 13 مهر 1401 - 6:02

رهبر: خوف دارم که کاندیداتوری احمدی نژاد منجر به فتنه داخلی شود

شماره: 3274
Aa Aa

خوب بود آقایان متانت به خرج می دادند و صرف نظر می کردند که نکردند. این کاندیداتوری به صلاح نظام و کشور نیست و خلاف منویات رهبر انقلاب است.

شورای نگهبان براساس ضوابط پرونده کاندیداها را بررسی کند؛
رهبر: خوف دارم که کاندیداتوری احمدی نژاد منجر به فتنه داخلی شود

حجت الاسلام محمدتقی رهبر ضمن انتقاد از کاندیداتوری احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری، نسبت به قوع «فتنه» در کشور هشدار داد.

به گزارش اسپادانا خبر، عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: ما انتظارمان این بود که احمدی نژاد پس از اینکه گفت من سرباز ولایتیم و وارد نمی شوم، به عهدش وفادار بماند. 

وی افزود: بهتر این بود که احمدی نژاد این کار را نمی کرد، شورای نگهبان باید با براساس ضوابط پرونده کاندیداها را بررسی کند.
محمدتقی رهبر ضمن ابراز نگرانی از کاندیداتوری احمدی نژاد اضافه کرد: خوف این را دارم که این اقدام منجر به یک شکاف و فتنه داخلی شود. خوب بود اقایان متانت به خرج می دادند و صرف نظر می کردند که نکردند. این کاندیداتوری به صلاح نظام و کشور نیست و خلاف منویات رهبر معظم انقلاب است، هر عاقلی می فهمد که ایشان نظر مساعدی نسبت به کاندیداتوری احمدی نژاد نداشتند.

رهبر در پاسخ به سئوالی در مورد رد صلاحیت احمدی نژاد گفت: این تصمیم با شورای نگهبان است. البته برای احمدی نژاد محرز شد که «آقا» تمایلی ندارند و حتی پیش بینی یک دو قطبی را می دادند. احمدی نژاد باید التزام خود به رهبر معظم انقلاب را نشان می داد.

منبع/ انتخاب

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان