روحانی در پاسخ به سه دروغ قالیباف: آدم از یک مفسد نقل قول نمی‎کند | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 10 فروردين 1402 - 2:51

روحانی در پاسخ به سه دروغ قالیباف: آدم از یک مفسد نقل قول نمی‎کند

شماره: 3359
Aa Aa

افرادی که کاندیدا می‌شود یک برنامه ۱۰۰ روزه و یک برنامه چهارساله دارند. من هم در پایان صد روز گزارش دادم که چه کارهایی انجام دادم.

رقابت تن به تن شهردار تهران و رئیس جمهور در مناظره انتخاباتی؛
روحانی در پاسخ به سه دروغ قالیباف: آدم از یک مفسد نقل قول نمی‎کند

مناظره امروز چندین بار به صحنه رقابت تن به تن شهردار تهران و رئیس جمهور بدل شد.

به گزارش اسپادانا خبر، پس از اصرار قالیباف بر مواضعش دال بر صادق نبودن دولت یازدهم و حرکت احمدی‎نژادی‎ای که انجام داد؛ رئیس جمهور گفت: من می خواستم درباره سرمایه‌های اجتماعی و کل مسائل اجتماعی جمع‌بندی داشته باشم؛ منتها چون سه نسبت به من داده شد که نادرست بود و نمی دانم که بعد فرصت دارم یا نه، می‌خواهم از همین فرصت استفاده کنم و توضیح دهم.
رئیس جمهور ادامه داد: من درباره برنامه ۱۰۰ روزه قبلا هم گفتم که معمولا در دنیا افرادی که کاندیدا می‌شود یک برنامه ۱۰۰ روزه و یک برنامه چهارساله دارند، من هم در پایان 100 روز گزارش دادم که چه کارهایی انجام دادم که یکی از آنها توافق ژنو بود. بنابراین این کار کاملا روشن است و نحوه بیان باید روشن شود.
روحانی گفت: مسئله دوم درباره شغل است که گفتند من در مصاحبه گفتم اگر بتوانیم گردشگرها را جذب کنیم و بیش از ۱۰ میلیون گردشگر جذب شود...
سخن روحانی ناتمام ماند چراکه مجری از پایان وقت او خبر داد؛ اما روحانی به سخنانش ادامه داد و به سومین موضوع خلافی که به او نسبت داده شده بود اشاره کوتاهی کرد و گفت: صادرکننده‌ها سالها پیش جلسه گذاشتند؛ من در مراسمشان سخنرانی کردم. آنجا جایزه آوردند و گفتند شما جوایز را بدهید. من اصلا نمی‌دانستم آنها کی هستند و جوایز را دادم....
در این زمان قالیباف به میان سخن روحانی آمد و گفت: رئیس محترم قوه قضاییه مصاحبه کردند که ایشان به ستاد شما کمک کردند، چطور او را نمی شناختید؟ این پدیده زشت است که به دوربین نگاه می‌کنید و دروغ می‌گویید.
 روحانی اما گفت: آقای قالیباف خواهش می کنم، اتهام نزنید. ستاد من این موضوع را تکذیب کرد و همه شنیده اند. قوه قضائیه هم نگفتند که به ما کمک کرده است. گفتند آن آدم مفسد مدعی کمک شده، آدم که از یک مفسد نقل قول نمی کند!

منبع/ خبرآنلاین

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان