سه شنبه، 25 مرداد 1401 - 17:57

بادامچیان: وقتی روحانی می‌گوید امام رضا را جناحی نکنید توهین می کند

شماره: 3470
Aa Aa

این دولت آموزش‌وپرورش را با خواسته‌های غربی‌ها دنبال می‌کند و این در حالی است که دغدغه‌های رهبری در این مورد را موردتوجه قرار نداده‌اند.

نائب امام زمان، رئیسی را در خدمت امام رضا گذاشته؛
بادامچیان: وقتی روحانی می‌گوید امام رضا را جناحی نکنید توهین می کند

بادامچیان گفت: تنها با رفتن به کاخ سعدآباد نمی‌توانیم معضل حاشیه‌نشینی را برطرف کنیم و این مشکل تنها با شعار دادن حل نخواهد شد بلکه باید از کاخ به میان مردم رفت تا مشکلات را با پوست و گوشت خود احساس کند.

به گزارش اسپادانا خبر، اسدالله بادامچیان با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار داشت: نظام‌های دیکتاتوری انتخابات‌های نمایشی برگزار می‌کنند و فرد حکومت خواه بدون آرای مردم به هدف خود می‌رسد، مانند انتخابات‌هایی که قبل از انقلاب به‌صورت نمایشی در ایران انجام می‌شد و توسط سرویس‌های جاسوسی نمایندگان آنان انتخاب می‌شد.

وی مطرح کرد: افرادی مانند شهید رجایی در سازمان ملل به دنبال دعوا نبودند و سازش را هم مطرح نمی‌کردند، همچنین انتخابات یک تکلیف الهی است که به افراد شایسته برای خدمت فرصت می‌دهد و ما نمی‌توانیم نسبت به این امانت مهم بی‌توجه باشیم.

بادامچیان خاطرنشان کرد: برخی افراد برای رسیدن به خواسته خود هر کاری می‌کنند و در این مسیر به جایگاه و لباس خود هیچ نکاهی ندارند، متأسفانه برخی افراد زمانی که از مسئولیت خود عزل می‌شوند در زمین دشمن بازی می‌کنند و به ابزارهای استکبار تبدیل می‌شوند و در مقابل کسانی همشان نظام اسلامی را حفظ کرده‌اند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به نوع برگزاری مناظرات عنوان کرد: حضور معاون اول رئیس‌جمهور در بین نامزدها نمی‌توانست مناظرات را در مسیر درستی قرار دهد و این بیشتر شبیه بازی دادن مردم به نظر می‌رسید.

بادامچیان با اشاره به سوابق رئیسی گفت: منفعت‌طلب نبودن و همیشه تابع ولایت‌فقیه بودن دو ویژگی بارز آیت‌الله رئیسی است که مردم می‌توانند با این دو ویژگی به ایشان اعتماد کرده و به وی رأی دهند.

وی در ادامه گفت: وقتی آقای روحانی می‌گوید امام رضا (ع) را جناحی نکنید خارج از قاعده عمل می‌کند زیرا نائب امام زمان (عج) آیت‌الله رئیسی را در خدمت امام رضا(ع) گذاشته و این نوعی اهانت محسوب می‌شود.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان این اصل که اقتدار نظام به تدبیر رهبر انقلاب اسلامی وابسته است خاطرنشان کرد:صداقت، نقد منصفانه،اخلاق، و توانایی آقا میر سلیم بر همه مردم آشکار بوده و این مردم هستند که یکی از این کاندیداها مورد اعتماد اصول‌گرایان را انتخاب می‌کنند.

وی گفت: برجام نقاط مثبت و منفی داشته که باید در دولت آینده تمام نقاط منفی آن برطرف شده و تفکر برد برد در مورد آمریکا باید به تفکر برد برای ایران و باخت برای شیطان بزرگ تغییر کند.

بادامچیان هر سه کاندیدای اصولگرایان را مورد اعتماد دانست و گفت: باید تا آخر این‌همه در میدان بوده و این مردم هستند که انتخاب می‌کنند کدامیک باید به پاستور رفته و سکان ریاست جمهوری را به دست بگیرد.

وی سند 2030 را یکی از ننگ‌های تاریخ انقلاب خواند و عنوان کرد: این دولت آموزش‌وپرورش را با خواسته‌های غربی‌ها دنبال می‌کنند و این در حالی است که دغدغه‌های رهبری در این مورد را موردتوجه قرار نداده‌اند.

وی با تأکید بر حفظ بیت‌المال و جلوگیری از اسراف افزود: حزب موتلفه اسلامی از پول حرام و شبه ناک در مسیر آرمان های انقلاب استفاده نمی‌کند و به همین علت تبلیغات میرسلیم در سراسر کشور با هزینه سنگین دنبال نمی‌شود.

منبع/ انتخاب

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان