سه شنبه، 8 آذر 1401 - 10:58

میرسلیم و هاشمی طبا به مردم تبریک گفتند

شماره: 3503
Aa Aa

هاشمی‌طبا نوشت که ملت ایران بلوغ خود را تشخیص دادند. میرسلیم نیز تبریک خود را به رئیس‌جمهوری منتخب تقدیم کرده است.

با انتشار پیام هایی جداگانه؛
میرسلیم و هاشمی طبا به مردم تبریک گفتند

دو نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ایران پیام‌های تبریک صادر کردند

به گزارش اسپادانا خبر، مصطفی هاشمی‌طبا، نامزد ریاست‌جمهوری که تا کنون با حدود ۱۴۰ هزار رأی در رده چهارم قرار دارد، در پیام تبریکی نوشت که «ملت رشید ایران بلوغ و تشخیص مصالح خود را تشخیص دادند» و حسن روحانی را پیروز انتخابات دانست. او نوشت که «دکتر روحانی تلاش هر چه بیشتر خود را برای ارجمندی ایران به کار خواهد بست.»

مصطفی میرسلیم، دیگر نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری که با حدود ۳۰۰ هزار رأی در رده سوم است، با انتشار پیام تبریکی از حضور رأی‌دهندگان در پای صندوق‌ها و نیز هواداران خود تشکر کرد و نوشت که «مراتب تبریک خود را به رئیس‌جمهوری منتخب مردم که توانست اعتماد اکثریت را به خود جلب کند، تقدیم می‌کنم.»

همزمان اسحاق جهانگیری، معاون اول ریاست‌جمهوری در دو پیام توئیتری از مردم برای شرکت در انتخابات تشکر کرد. او در نخستین توئیت خود نوشت: «پیروزی بزرگ ملت ایران در خلق حماسه‌ای سترگ و به یادماندنی برای تداوم راه تدبیر و امید را به آحاد هموطنان عزیز صمیمانه تبریک می‌گویم.»

جهانگیری در دومین توئیت خود ضمن اعلام آماری غیررسمی، تلویحاً گفت که روحانی ۲۴ میلیون رأی آورده و نوشت: «ملت شریف… گل کاشتید. اعتماد ۲۴ میلیونی‌تان را پاس می‌داریم».

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان