چهارشنبه، 8 تير 1401 - 2:18

برگزاری مانور نیروهای مسلح در مهرآباد بدون اطلاع مسافران

شماره: 3752
Aa Aa

تصاویر و فیلم های منتشر شده از این عملیات نشان دهنده بی اطلاعی مسافران است که منجر به ایجاد رعب و وحشت در بین آن ها شده است.

مطابق با تصاویر و فیلم‌های منتشر شده؛
برگزاری مانور نیروهای مسلح در مهرآباد بدون اطلاع مسافران

در حالی که اخباری از برگزاری مانور نیروهای مسلح برای شرایط ویژه در فرودگاه مهرآباد منتشر می‌شود اما تصاویر و فیلم های منتشر شده از این عملیات نشان دهنده بی اطلاعی مسافران و حتی بی اطلاعی برخی از کارکنان فرودگاه است که منجر به ایجاد رعب و وحشت در بین مسافران شده است.

به گزارش اسپادانا خبر، گفته می‌شود صبح امروز نیروهای مسلح در فرودگاه مهرآباد اقدام به برگزاری مانور ضد تروریستی برای شرایط ویژه کرده‌اند اما تا کنون هیچ یک از نیروهای مسلح بیانیه‌ای در تایید انجام مانور، منتشر نکرده است.

جعفرزاده، مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی در گفت‌وگو با ایلنا در این باره می گوید: این عملیات یک مانور بود که از سوی نیروهای مسلح فرودگاه انجام شد و خللی در انجام پروازها ایجاد نکرد.

تصاویر و فیلم‌های منتشر شده از سوی مسافران و افراد حاضر در فرودگاه نشان از آن دارد که مسافران و حتی کارکنان فرودگاه اطلاعی از انجام این مانور و عملیات ضد تروریستی نداشتند و فضای رعب و وحشت در یکی از ترمینال های فرودگاه مهرآباد ایجاد شده است.

منبع/ ایلنا

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان