اجرای قطعاتی از متالیکا، مگادث، پنترا و آیرن میدن در برج آزادی | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 20 آذر 1402 - 15:51

اجرای قطعاتی از متالیکا، مگادث، پنترا و آیرن میدن در برج آزادی

شماره: 3816
Aa Aa

در این کنسرت شهروز گودرزی (خواننده)، سهیل زرین‌کلک و آندره خاچیکیان (گیتار الکتریک)، محمد نیک (گیتار بیس)، نوید رهبر (کیبورد و پیانو) و بهزاد اشعاری (درامز)حضور دارند.

توسط گروه موسیقی راک "گره"؛
اجرای قطعاتی از متالیکا، مگادث، پنترا و آیرن میدن در برج آزادی

به گزارش اسپادانا خبر، گروه موسیقی راک "گره" به سرپرستی شهروز گودرزی 6 مرداد اجرایی را از ساعت ۲۱ در برج آزادی برگزار خواهد کرد.

در این کنسرت شهروز گودرزی (خواننده)، سهیل زرین‌کلک و آندره خاچیکیان (گیتار الکتریک)، محمد نیک (گیتار بیس)، نوید رهبر (کیبورد و پیانو) و بهزاد اشعاری (درامز) به عنوان اعضای ثابت گروه حضور دارند.

در غیاب هادی کیانی که یکی از دو خواننده اصلی این گروه محسوب می‌شود احسان ایمانی (نوازنده گیتار الکتریک) به عنوان نوازنده و خواننده مهمان، گروه "گره" را همراهی خواهد کرد.

"گره" در این کنسرت، ۱۳ قطعه اجرا خواهد کرد؛ قطعات Staring into space و Are You Lost ساخته این گروه است که در کنسرت‌های گذشته نیز توسط آنها برای مخاطبانشان اجرا شده است. همچنین بازنوازی قطعه‌های کلاسیک و معروف گروه‌های شاخص راک دنیا از جمله متالیکا، مگادث، پنترا، ای‌سی/‌دی‌سی، آیرن میدن و دریم تیاتر نیز اجرا می‌شود.

این هفتمین کنسرت رسمی گروه "گره" محسوب می‌شود و علاقمندان برای تهیه بلیت‌های این کنسرت از 18 تیر می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

منبع/ ایلنا

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان