برپایی کنسرت های موسیقی دغدغه 75 درصد از مردم اصفهان نیست | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 30 فروردين 1403 - 8:56

برپایی کنسرت های موسیقی دغدغه 75 درصد از مردم اصفهان نیست

شماره: 3810
Aa Aa

طباطبایی از برگزاری نامناسب جشنواره کودک ونوجوان همچنین برپایی برخی کنسرت های موسیقی در اصفهان انتقاد کرده؛ خواسته عموم مردم نباید فدای یک جمع شود.

امام جمعه اصفهان در جمع نمازگزاران اعلام کرد؛
برپایی کنسرت های موسیقی دغدغه 75 درصد از مردم اصفهان نیست

نماینده ولی فقیه در اصفهان از برگزاری نامناسب جشنواره کودک ونوجوان همچنین برپایی برخی کنسرت های موسیقی در اصفهان انتقاد کرد و گفت: بیش از 75 درصد از مردم اصفهان دغدغه دین دارند و نیازی به کنسرت ندارند ما نباید همه را فدای چند درصد باقیمانده کنیم.

به گزارش اسپادانا خبر، نماینده ولی فقیه در جمع نمازگزاران اصفهانی، ایجاد کار و آبادانی را مهمترین راهکار افزایش در آمد مالیات برای دولت دانست و با انتقاد از بهره های بالای بانکی ، خواستار پرداخت یارانه به تولید کنندگان برای ایجاد اشتغال پایدار و آبادانی کشور شد.

آیت ا... سید یوسف طباطبایی از برگزاری نامناسب جشنواره کودک ونوجوان همچنین برپایی برخی کنسرت های موسیقی در اصفهان انتقاد کرد و گفت: خواسته عموم مردم نباید فدای یک جمع شود بطوریکه بیش از 75 درصد از مردم اصفهان دغدغه دینی دارند و ایجاد اشتغال ، ادای قرض و ارائه تسهیلات رفاهی به مردم موجب نشاط عموم می شود.

امام جمعه اصفهان با اشاره به نشست اخیر منافقان در کشور فرانسه بر واکنش دیپلماسی ایران تاکید کرد و افزود: سرمایه گذاری فرانسه در ایران با دست دوستی آنان با دشمن همخوانی ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان همچنین با گرامیداشت سالگرد پیروزی مقاومت در جنگ 33 روزه گفت: ایستادگی ومقاومت مقابل استکبار جهانی سرمشقی برای همه مسلمان جهان است.

منبع/ خبرگزاری صداوسیما

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان