حسین کروبی: به تشخیص پزشکان دستگاه هار‌تر به پدرم وصل است | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 11 مهر 1402 - 5:02

حسین کروبی: به تشخیص پزشکان دستگاه هار‌تر به پدرم وصل است

شماره: 3902
Aa Aa

در حال حاضر به تشخیص پزشکان دستگاه هار‌تر به ایشان وصل است و بعد از سه روز تشخیص می‌دهند قلب ایشان را عمل کنند و باتری بگذارند یا با دارو این مساله حل شود.

دیشب به عیادت پدر رفتم و حال ایشان خیلی بهتر بود؛
حسین کروبی: به تشخیص پزشکان دستگاه هار‌تر به پدرم وصل است

حسین کروبی گفت: در حال حاضر به تشخیص پزشکان دستگاه هار‌تر به ایشان وصل است و بعد از سه روز ثبت ضربان قلب تشخیص می‌دهند قلب ایشان را عمل کنند و باتری بگذارند یا با دارو این مساله حل شود.

به گزارش اسپادانا خبر، حسین کروبی به خبرنگار سیاسی ایلنا با اشاره به آخرین وضعیت حجت‌الاسلام مهدی کروبی گفته است: دیشب به عیادت پدر رفتم و حال ایشان خیلی بهتر بود.

او افزود: در حال حاضر به تشخیص پزشکان دستگاه هار‌تر به ایشان وصل است و بعد از سه روز ثبت ضربان قلب تشخیص می‌دهند قلب ایشان را عمل کنند و باتری بگذارند یا با دارو این مساله حل شود.

کروبی با اشاره به اینکه ضربان قلب پدر زیر ۵۰ بود، گفت: امیدواریم مشکل قلب آقای کروبی با دارو حل شود و نیاز به عمل جراحی نباشد.

او گفت: روز گذشته دوستان و فعالان سیاسی بسیاری با بنده و مادرم تماس گرفتند و جویای حال پدر بودند. در همین راستا آیت‌الله صانعی با مادرم تماس گرفتند و آیت‌الله بیات زنجانی نیز از طریق بنده وضعیت پدر را پیگیری کردند.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان