برای قلب مهدی کروبی باتری کار گذاشته شد | اسپادانا خبر
 
 
شنبه، 20 خرداد 1402 - 15:18

برای قلب مهدی کروبی باتری کار گذاشته شد

شماره: 3994
Aa Aa

مهدی کروبی در حال حاضر به هوش آمده و در هوشیاری کامل است. پزشکان در مورد مرخص شدن ایشان از بیمارستان هنوز چیزی نگفته اند.

فرزند کروبی از عمل موفقیت آمیز قلب پدرش خبر داد؛
برای قلب مهدی کروبی باتری کار گذاشته شد

فرزند مهدی کروبی خبر از عمل موفقیت آمیز قلب پدرش داد و گفت: با دستگاهی که امروز گذاشتند ان شاء الله مشکل قلب ایشان حل شود. اما پزشکان در مورد مرخص شدن پدرم از بیمارستان هنوز چیزی نگفته اند.
به گزارش اسپادانا خبر، محمدحسین کروبی با اعلام اینکه ظهر امروز (یک شنبه 15 مرداد ماه) عمل قلب پدرش با موفقیت انجام شده، اظهار داشت: به قلب پدرم باتری (پیس میکر) وصل کرده اند و علت هم این بوده که با عمل «ای.پی.اس» قبلی نتوانستند ضربان قلب ایشان را تنظیم کنند.

فرزند مهدی کروبی تصریح کرد: بعد از آنژیوگرافی و پیاده کردن نوار دستگاه هولتری که ضربان قلب ایشان را ضبط می کرد متوجه شدند که شب ها ضربان قلب پدرم پایین می آید؛ به همین دلیل امروز ظهر برای قلب ایشان باتری گذاشتند تا ان شاء الله مشکلی نباشد و بتوانند ضربان قلب را به 60 برسانند.

وی در مورد آخرین وضعیت مهدی کروبی گفت: پدرم در حال حاضر به هوش آمده و در هوشیاری کامل است و با دستگاهی که امروز گذاشتند ان شاء الله مشکل قلب ایشان حل شود. اما پزشکان در مورد مرخص شدن پدرم از بیمارستان هنوز چیزی نگفته اند.

منبع/ جماران

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان