سیدضیاء هاشمی و ستار محمودی در وزارت علوم و نیرو | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 3 مهر 1402 - 10:54

سیدضیاء هاشمی و ستار محمودی در وزارت علوم و نیرو

شماره: 4067
Aa Aa

در احکام صادر شده همکاری کلیه کارکنان آن وزارتخانه ها و رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید ذکر شده است.

با صدور احکام جداگانه ی روحانی؛
سیدضیاء هاشمی و ستار محمودی در وزارت علوم و نیرو

روحانی در حکمی سیدضیاء هاشمی را به سرپرستی «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب کرد.

به گزارش اسپادانا خبر، متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

«جناب آقای دکتر سیدضیاء هاشمی

براساس اصل 135 قانون اساسی و نظر به مراتب تعهد و سوابق علمی و مدیریتی جناب‌عالی، به موجب این حکم شما را به سرپرستی «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب می‌نمایم.

امید است با عنایات الهی و همکاری کلیه کارکنان آن وزارت، در خدمت به ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی، با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایران

همچنین به دنبال رای عدم اعتماد مجلس شورای اسلامی به "حبیب الله بیطرف" وزیر پیشنهادی نیرو برای دولت دوازدهم، حجت الاسلام "حسن روحانی" رییس جمهور با صدور حکمی، "ستار محمودی" قائم مقام وزیر نیرو در دولت یازدهم را به سرپرستی وزارت نیرو منصوب کرد.

ستار محمودی دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی زمین شناسی از دانشگاه اصفهان بوده و تاکنون به عنوان مدیرکل آب استان ایلام، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت آب منطقه ای غرب کشور، قائم مقام مجری تشکیل شرکت های آب و فاضلاب کل کشور و معاونت بهره برداری این شرکت، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت آب منطقه‌ای استان خراسان، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت آب و فاضلاب استان تهران، مشاور وزیر نیرو در امور آب و فاضلاب، مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران و قائم مقام وزیر فعالیت کرده است.

منبع/ ایلنا

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان