راه اندازی شبکه دولت در سازمان صدا وسیما | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 3 مهر 1402 - 9:32

راه اندازی شبکه دولت در سازمان صدا وسیما

شماره: 4104
Aa Aa

این شائبه وجود دارد که صدا و سیما اصل بی‌طرفی را در جانبداری از دولت‌ها رعایت نمی‌کند. می‌توان «شبکه دولت» را در این سازمان راه‌اندازی کرد.

یک نماینده مجلس پیشنهاد داد؛
راه اندازی شبکه دولت در سازمان صدا وسیما

نماینده مردم کهنوج در مجلس بدون نام‌بردن از هرگونه شخصیت حقوقی و حقیقی، گفت: یک سری اشخاص، نهادها و جایگاه‌ها در کشور وجود دارند که مقدسند و باید جایگاه آنان حفظ و حتی ارتقاء یابد. این جایگاه‌ها متعلق به همه مردم است و هرگونه هزینه‌کرد از این جایگاه‌ها برای افراد، به این جایگاه‌ها خدشه وارد می‌کند.

به گزارش اسپادانا خبر، احمد حمزه در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستورش با فرستادن درود به روح شهید حججی و یاد شهیدان رجایی و باهنر، گفت: مردم با حضور خیره کننده در ۲۹ اردیبهشت ماه جهان را به تعجب، تکریم و تعظیم در برابر خویش واداشتند.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس هشدار داد: باید مراقب انتصاب‌ها در جایگاه‌های مذکور بود چون هر گونه رفتار مسئولان این جایگاه‌ها به اسلام و نظام ضربه می‌زند. مبادا عملکرد نامناسب این نهادها سبب تضعیف باورها و اعتقادات مذهبی مردم شود.

وی با انتقاد از عملکرد سازمان صدا و سیما در جانبداری از یک گرایش سیاسی، گفت: این شائبه وجود دارد که صدا و سیما اصل بی‌طرفی را در جانبداری از دولت‌ها رعایت نمی‌کند. در شرایط فعلی کشور نمی‌توان صدا و سیمای دیگری داشت اما می‌توان «شبکه دولت» را در این سازمان راه‌اندازی کرد و مدیریت آن را بر عهده دولتمردان گذاشت. دولتی که صلاحیت اداره کشور را دارد به طریق اولا صلاحیت اداره یک رادیو و تلویزیون را هم دارد.

حمزه، ایجاد تحرک اقتصادی، خروج از رکود، ایجاد شفافیت اقتصادی، جلوگیری از رانت و فساد و ممنوعیت انجام معاملات از یک سقف مشخص را از دولتمردان درخواست کرد و خواستار ثبت و رهگیری تراکنش‌های الکترونیکی معاملات بانکی شد.

منبع/ ایسنا

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان