زهرا نعمتی قهرمان جهان شد | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 20 آذر 1402 - 16:13

زهرا نعمتی قهرمان جهان شد

شماره: 4169
Aa Aa

زهرا نعمتی در این رقابت ها برابر «بارانتسوا» پیروز شد. در فینال نیز برابر «اروگلو نور» از ترکیه با نتیجه 6 بر 2 به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.

در رقابت‌های پارا تیراندازی در پکن؛
زهرا نعمتی قهرمان جهان شد

زهرا نعمتی در رقابت‌های پارا تیراندازی با کمان قهرمانی جهان برابر «اروگلو نور» از ترکیه پیروز شد و عنوان قهرمانی را به دست آورد.

به گزارش اسپادانا خبر، زهرا نعمتی، کماندار موفق ایران در رقابت‌های انفرادی ریکرو مسابقات پارا تیراندازی با کمان قهرمانی جهان مقابل «اروگلو نور» از ترکیه قرار گرفت و با نتیجه 6 بر 2 به پیروزی دست یافت و مدال طلای این مسابقات را کسب کرد.

زهرا نعمتی صاحب مدال طلا شد

زهرا نعمتی در این رقابت ها سمیه رحیمی و نماینده تایلند را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 6 بر 4 برابر «بارانتسوا» از روسیه پیروز شد تا در فینال برابر «اروگلو نور» از ترکیه قرار گیرد. در این مرحله نیز با نتیجه 6 بر 2 به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.

تیم میکس ریکرو پارا تیراندازی با کمان ایران با ترکیب زهرا نعمتی و پوریا جلالی پور برای کسب عنوان سومی رقابت های قهرمانی جهان برابر تیم روسیه قرار گرفت و با نتیجه 6 بر 2 پیروز شد و صاحب مدال برنز شد.

تیم ریکرو بانوان پارا تیراندازی با کمان برای کسب عنوان سومی رقابت های قهرمانی جهان برابر تیم ایتالیا قرار گرفت و در تیر طلایی با نتیجه 5 بر 4 شکست خورد و صاحب عنوان چهارمی شد.

این مسابقات در شهر پکن، پایتخت چین در حال برگزاری است.

منبع/ العالم

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان