پنجشنبه، 10 آذر 1401 - 5:56

شریعتمداری: شعارهای اعتراضی به بهانه معیشت بوی فتنه می دهد

شماره: 4518
Aa Aa

13 ماه قبل از انتخابات سال 88 احتمال تقلب طراحی شده بود تا در صورت عدم پیروزی کاندیدای مورد نظر در کشور تنش ایجاد کنند.

ایجاد نارضایتی فتنه جدید فتنه گران است؛
شریعتمداری: شعارهای اعتراضی به بهانه معیشت بوی فتنه می دهد

مدیرمسئول روزنامه کیهان، فتنه ۸۸ را خطرناک تر از جنگ احزاب دانست و گفت: فتنه گران پیاده نظام دشمن برای براندازی نظام بودند.

به گزارش اسپادانا خبر، حسین شریعتمداری در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی که در مهدیه رشت برگزار شد، فتنه 88 را توطئه آمریکایی، اسرائیلی و انگلیسی دانست و اظهار کرد: در جنگ احزاب که در صدر اسلام اتفاق افتاد همه دشمنان اختلاف را کنار گذاشتند تا به حکومت اسلامی ضربه وارد کنند.
مدیرمسئول روزنامه کیهان، با بیان اینکه فتنه 88 از سال 2008 در آمریکا با پروژه «تقلب» کلید خورده بود، عنوان کرد: 13 ماه قبل از انتخابات سال 88 موضوع پیش بینی نتیجه انتخابات و احتمال تقلب طراحی شده بود تا در صورت عدم پیروزی کاندیدای مورد نظر در کشور تنش ایجاد کنند. سازمان سیا یک روز قبل از انتخابات 88 اعلام کرده بود که انقلاب رنگین در ایران همانند اوکراین و گرجستان اتفاق خواهد افتاد.
وی با بیان اینکه در روزنامه کیهان در پیش بودن فتنه بعد از انتخابات را پیش بینی کرده بودیم، گفت: فتنه 88 از جنگ احزاب نیز خطرناک تر بود، زیرا فتنه گران در زمین دشمن بازی می کردند، اما با حماسه آفرینی ملت ایران در 9 دی سال 88 فتنه شکست خورد.
مدیرمسئول روزنامه کیهان، با اشاره به پافشاری فتنه گران بر مواضع نادرست خود، اظهار کرد: فتنه گران پیاده نظام دشمن برای براندازی نظام بودند و هنوز باید مراقب آنان باشیم. شریعتمداری، ایجاد نارضایتی در مردم به وسیله معیشت را فتنه جدید فتنه گران دانست و یادآور شد: در روزهای اخیر جریانات اعتراضی در برخی شهرها شکل گرفته که شعارهای آنان بوی فتنه می دهد.

منبع/ خبرآنلاین

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان