اقدام پشت پرده علم الهدی در اعتراضات دی ماه تکذیب شد | اسپادانا خبر
 
 
شنبه، 20 خرداد 1402 - 0:56

اقدام پشت پرده علم الهدی در اعتراضات دی ماه تکذیب شد

شماره: 4528
Aa Aa

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ادعا کرده که شورای عالی امنیت ملی، علم الهدی را به دلیل اقدام پشت پرده در تجمعات خیابانی فراخوانده است.

ایشان اخیراً در تهران حضور نداشته است؛
اقدام پشت پرده علم الهدی در اعتراضات دی ماه تکذیب شد

به گزارش اسپادانا خبر، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی طی مطلبی ادعا کرده است که شورای عالی امنیت ملی، آیت الله علم الهدی را به دلیل "اقدام پشت پرده او در تجمعات خیابانی مشهد" فراخوانده و "شمخانی(دبیر شورای عالی امنیت ملی) شخصاً با لحن شدید به او تذکر داده است".
به نظر می‌رسد غلامحسین کرباسچی این خبر را از برخی گروه‌های تلگرامی مانند اصلاحات‌پرس فروارد کرده اما با حذف صدر و ذیل این پست، مسئله به نحوی است که گویا غلامحسین کرباسچی به عنوان یک فعال سیاسی نزدیک به دولت خود منبع این خبر است.
اصلاحات‌پرس دقایقی بعد این خبر را در کانالش تکذیب و عذرخواهی کرده اما این خبر همچنان با عنوان کرباسچی به گروه‌ها و اشخاص مختلف دست به دست می‌شود. صرف‌نظر از تکذیب و عذرخواهی رسمی اصلاحات‌پرس، منابع نزدیک به آیت‌الله علم‌الهدی گفته اند که اساساً ایشان اخیراً در تهران حضور نداشته که بخواهد با آقای شمخانی چنین دیداری داشته باشد!

از دفتر آیت‌الله علم‌الهدی کسب اطلاع شد که ایشان در شامگاه نهم دی ماه در مدرسه علمیه نواب مشهد و در جمع پرشور علما و طلاب سخنرانی داشته‌ و این خبرسازی از اساس کذب است.

دفتر امام جمعه مشهد تاکید کرده که مطالب منتشر شده درباره آیت‌الله علم‌الهدی از سوی اداره حقوقی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی پیگیری می‌شود.

منبع/ تسنیم

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان