پنجشنبه، 9 تير 1401 - 15:07

کیهان: هنرمندان نمی‌دانند آن‌ها که مردم را می‌کشند ربطی به مردم ندارند

شماره: 4558
Aa Aa

کیهان نوشته حمایت این افراد از آشوبگران درحالی است که آن‌ها بیشتر کسب و کار خود را مدیون نهادهای حاکمیتی از جمله صداوسیما هستند.

با انتقاد از حمایت‌های چهره‌های هنری از اعتراضات؛
کیهان: هنرمندان نمی‌دانند آن‌ها که مردم را می‌کشند ربطی به مردم ندارند

به گزارش اسپادانا خبر، روزنامه کیهان نوشته است:

حمایت‌های چهره‌های هنری از اغتشاشگرها درحالی است که بیشتر کسب و کار خود را مدیون نهادهای حاکمیتی، از جمله صداوسیما، سازمان اوج، وزارت ارشاد و … هستند.

در کنار نقدهای کارشناسانه به عملکرد صداوسیما در آشوب‌های اخیر کشور، برخی از اهالی رسانه نیز اظهارات پیش پا افتاده‌ای را بیان کردند که نه راهگشاست و نه نقد حساب می‌شود.

در ادامه حمایت‌های کورکورانه چهره‌های هنری از اغتشاشگرها افرادی چون محسن تنابنده نیز به صف این جریان پیوستند. حمایت این افراد از آشوبگران درحالی است که آن‌ها نیز بیشتر کسب و کار خود را مدیون نهادهای حاکمیتی، از جمله صداوسیما، سازمان اوج، وزارت ارشاد و … هستند.

حمایت این افراد از اغتشاشاگران در حالی صورت گرفته است که اساسا مردم معترض به مسائل اقتصادی و معیشتی وقتی حمایت رژیم آل‌سعود و ترامپ و تروریست‌های منافق را از اغتشاشات دیدند، صف خود را از این آشوب‌ها جدا کردند. اتفاقا مردم منتقد وضع اقتصادی کشور روز گذشته در حمایت از نظام راهپیمایی کردند.
اما گویا برخی از سلبریتی‌ها هنوز این مسائل را نفهمیده‌‌اند و نمی‌دانند آن‌هایی که مردم بی‌گناه را می‌کشند و پرچم مقدس کشورمان را آتش می‌زنند، هیچ ربطی به مردم و معترضان واقعی به وضع اقتصادی کشور ندارند.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان