علی خمینی: آیا امروز آرمان‌های انقلاب از آرمان‌های جامعه است؟ | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 3 ارديبهشت 1403 - 17:19

علی خمینی: آیا امروز آرمان‌های انقلاب از آرمان‌های جامعه است؟

شماره: 4705
Aa Aa

باید در نظر داشته باشیم که روزی انقلاب از بین خواهد رفت که آرمان‌های آن با آرمان‌های نسل جدید متفاوت باشد.

سیدعلی خمینی در مراسم 12 بهمن؛
علی خمینی: آیا امروز آرمان‌های انقلاب از آرمان‌های جامعه است؟

نوه بنیانگذار جمهوری اسلامی گفت: پویایی انقلاب اسلامی در این است که ببینیم آیا امروز همچنان آرمان‌های آن از آرمان‌های جامعه است یا خیر؟

به گزارش اسپادانا خبر، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعلی خمینی در مراسم 12 بهمن که در حرم امام خمینی (ره) برگزار شد، با تاکید بر اینکه دهه فجر، دهه یادآوری آرمان‌های انقلاب است، اظهار کرد: لازم است هر سال در ایام دهه فجر به سال‌های اول پیروزی انقلاب اسلامی باز گردیم و آرمان‌های این انقلاب را مرور کنیم و ببینیم که آیا این آرمان‌ها همچنان آرمان ملت ایران و جوانان محسوب می‌شود یا خیر؟

وی گفت: بررسی و مقایسه وضعیت موجود جامعه با دوران انقلاب و آرمان‌های انقلاب اسلامی رمز گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی است.

نوه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه زنده یا مرده بودن انقلاب اسلامی در آن است که آرمان‌های آن در این است که امروز در جامعه وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: چنانچه که امروز مردم آرمان‌های سال 57 را داشته باشند باید بگوییم که انقلاب اسلامی همچنان زنده و پویا است. همچنین باید در نظر داشته باشیم که روزی انقلاب از بین خواهد رفت که آرمان‌های آن با آرمان‌های نسل جدید متفاوت باشد.

منبع/ ایسنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان