شنبه، 4 تير 1401 - 18:03

وزیر کشور: مردم ماهواره داشته باشند هیچ گاه تلویزیون روشن نمی‌کنند

شماره: 4770
Aa Aa

افسردگی در خانواده‌ها به دلیل نبود نشاط اجتماعی است: به عنوان حکومت موظف به افزایش درد‌ها و رنج‌ها نیستیم و باید نشاط و شادی ایجاد کنیم. اگر امید نباشد، نشاط شکل نمی‌گیرد.

هیچ کس در نظام به دنبال قلع و قمع فضای مجازی نیست؛
وزیر کشور: مردم ماهواره داشته باشند هیچ گاه تلویزیون روشن نمی‌کنند

وزیر کشور گفت: هیچ کس در نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال بستن و قلع و قمع کردن فضای مجازی نیست و همه بدنبال ساماندهی آن هستند تا از ظرفیت فضای مجازی بهترین استفاده شود.

به گزارش اسپادانا خبر، عبدالرضا رحمانی فضلی در نشست اعضای شورای اجتماعی کشور افزود: در جلسه‌ای که با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد تاکید ایشان بر ساماندهی فضای مجازی بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد ما به عنوان حکومت موظف به افزایش درد‌ها و رنج‌ها نیستیم و باید نشاط و شادی ایجاد کنیم. اگر امید نباشد، نشاط شکل نمی‌گیرد.

وزیر کشور افسردگی در خانواده‌ها را به دلیل نبود نشاط اجتماعی ذکر کرد و گفت: اگر مردم ماهواره داشته باشند هیچگاه تلویزیون روشن نمی‌کنند.

رحمانی فضلی به سابقه فعالیت خود در رسانه ملی اشاره کرد و افزود: ما ملزم به رعایت نظرات آقا در عرصه موسیقی هستیم. اطلاع دارم که ۵۰۰ موسقی فاخر بدون اشکال شرعی در صدا و سیما داریم.

وی با بیان این که در عرصه فرهنگی هم شاخص‌های خوبی داریم، گفت: آموزش و پروش نقش مهمی در مسائل اجتماعی از جمله طلاق دارد.

وزیر کشور به مساله سبک زندگی نیز اشاره کرد و یادآور شد: رهبر معظم انقلاب ۶ سال قبل در سفر به استان خراسان شمالی بر این مساله تاکید داشتند، همانطور که در سمنان بر تغییرات اجتماعی و مدیریت آن تاکید داشتند.

منبع/ ایرنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان