در ناآرامی های خیابان پاسداران بیش از ۳۰۰ نفردستگیر شدند | اسپادانا خبر
 
 
يكشنبه، 30 ارديبهشت 1403 - 0:25

در ناآرامی های خیابان پاسداران بیش از ۳۰۰ نفردستگیر شدند

شماره: 4780
Aa Aa

در این حوادث علاوه بر سه نفر از نیروهای انتظامی، دو تن از بسیجیان نیز به شهادت رسیدند/ عملیات پاکسازی محل و خیابان های اطراف در ساعت 4 و 30 بامداد به سرانجام رسید.

سخنگوی ناجا خبر داد؛؛
در ناآرامی های خیابان پاسداران بیش از ۳۰۰ نفردستگیر شدند

سخنگوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی اعلام کرد: در حوادث خیابان پاسداران، علاوه بر سه نفر از نیروهای انتظامی، دو تن از بسیجیان نیز به شهادت رسیدند.

به گزارش اسپادانا خبر، سخنگوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در کانال تلگرامی اعلام کرد: در طی ناآرامی های شب گذشته خیابان پاسداران و تجمع گروهی از فرقه دراویش گنابادی، 2 نفر از عزیزان بسیجی به شهادت رسیدند.

براساس این خبر، یک نفر از این شهدا توسط خودروی سمند زیرگرفته شده و نفر دیگر با ضربات سلاح سرد به شهات رسیده است.

شامگاه دوشنبه همچنین سه نفر از اعضای نیروی انتظامی توسط یک دستگاه اتوبوس زیر گرفته شده و به شهادت رسیدند.

همچنین بیش از ۳۰۰ نفر که در بین آنان رانندگان خودروهای مرگ (اتوبوس و سمند) و نیز ضاربان و عناصر اصلی به چشم می خورد بازداشت و عده ای نیز زخمی و ۳۰ نفر از مامورین حاضر در صحنه نیز مجروح شدند.

به گفته منتظرالمهدی، پایان ضرب الاجل پلیس در ساعت ۴ بامداد به پایان رسید و عملیات پاکسازی محل و خیابان های اطراف و پایان این آشوب در ساعت ۴ و 30 بامداد به سرانجام رسید.

سخنگوی ناجا اعلام کرد: تلاش مضاعف برای مذاکره با سردمداران این آشوب به منظور جمع کردن این افراد از پشت بام منازل مردم و خیابان ها تا پاسی از شب گذشته جواب نداده است.

همچنین اخلالگران شب گذشته اقدام به تخریب خودروها و شیشه منازل مردم کردند.

منبع/ انتخاب

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان