دوشنبه، 11 مهر 1401 - 22:29

پیگیری آزادی کارگران بازداشت شده فولاد از طریق وزیر دادگستری

شماره: 4853
Aa Aa

جواد کاظم‌نسب الباجی گفته است: " وقتی کارگران اعتراضاتی می‌کنند، فقط و فقط خواهان حقوق و حل مشکلات خودشان هستند و هیچ برنامه سیاسی برای تجمعات خود ندارند ".

به جای بازداشت کارگران، مسببان وضع موجود را جلب کنند؛
پیگیری آزادی کارگران بازداشت شده فولاد از طریق وزیر دادگستری

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازداشت تعدادی از کارگران فولاد ایران گفت:نمایندگان اهواز مساله‌ آزادی کارگران بازداشت شده را از کانال وزیر دادگستری پیگیری خواهند کرد تا بتوانیم مشکل بوجود آمده را حل کنیم.

به گزارش اسپادانا خبر، جواد کاظم‌نسب الباجی اظهار کرد: فردا در خصوص کارگران بازداشت شده گروه ملی فولاد ایران جلسه‌ای را برگزار خواهیم کرد تا شاهد حل مشکلات و آزادی آن‌ها باشیم.

وی تصریح کرد: هیچکس دوست ندارد در شهر خود اعتراضاتی را انجام دهد و به مجموعه شهر خود ضربه‌ای وارد کند بلکه همه مردم دنبال آسایش و آرامش هستند اما زمانی که مسئولان وعده‌های خود را عملی نکرده و هیچ کسی پاسخی نداشت، آن‌ها اعتراضات خود را با استانداری به عنوان مسئول عالی دولت در استان مطرح کردند.

وی خاطرنشان کرد: وقتی کارگران اعتراضاتی می‌کنند، فقط و فقط خواهان حقوق و حل مشکلات خودشان هستند و هیچ برنامه سیاسی برای تجمعات خود ندارند.

نماینده مردم اهواز در مجلس اظهار کرد: از قوه قضاییه، مجریه و مقننه درخواست داریم تا در بحث حل مشکلات کارگران گروه ملی فولاد ایران ورود کنند و به جای بازداشت کارگران، افراد و مسئولانی که مسبب به وجود آمدن چنین مشکلاتی هستند را جلب کنند و از آن‌ها نسبت به این مسایل جواب بخواهند.

منبع/ ایسنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان