دوشنبه، 11 مهر 1401 - 20:57

آمریکا در ماه می از برجام خارج می شود

شماره: 4940
Aa Aa

بنیامین نتانیاهو گفته: ترامپ در حضور من و مقامات ارشد خود اعلام کرده در صورتی که تغییر محسوسی در اصلاح برجام رخ ندهد از این معاهده خارج می شود؛ فرانسه انگلیس و آلمان نیز پیشنهاد تغییرات جزئی در مورد برجام را داده‌اند.

نتانیاهو در سخنانی در جمع اعضای کابینه خود اعلام کرد؛
آمریکا در ماه می از برجام خارج می شود

کانال 10 تلوزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد که نتانیاهو در سخنانی در جمع اعضای کابینه خود اعلام کرده است که ترامپ به خروج از برجام بسیار نزدیک است.

به گزارش اسپادانا خبر، به نقل از روزنامه تایمز اسراییل، کانال 10 تلوزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد که آمریکا به احتمال قوی در ماه می از برجام خارج می شود. نتانیاهو در جلسه با کابینه خود و در زمان اعلام جزئیات دیدار هفته گذشته‌اش با ترامپ این خبر را اعلام کرد.

نتانیاهو گفته است که دیدار او با ترامپ برای گفت‌وگو در مورد برجام با حضور رکس تیلرسون، وزیر خارجه پیشین آمریکا، جیمز ماتیس، وزیر دفاع، ژنرال مک مستر، مشاور امنیت ملی ترامپ و جان کلی، رییس کارکنان کاخ سفید انجام شده است.
بنیامین نتانیاهو در این دیدار گفت: ترامپ در حضور من و مقامات ارشد خود اعلام کرد در صورتی که تغییر محسوسی در اصلاح برجام رخ ندهد از این معاهده خارج می شود.
بنا به گفته نتانیاهو، ترامپ همچنین در این دیدار گفته است که فرانسه انگلیس و آلمان پیشنهاد تغییرات جزئی در مورد برجام را داده‌اند.

منبع/ ایسنا

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان