سه شنبه، 8 آذر 1401 - 10:31

حکم جلب سعید مرتضوی صادر شده ولی هنوز متأسفانه گیرش نیاورده اند!

شماره: 5063
Aa Aa

پیشتر عبدالحسین روح الامینی که اسفند سال گذشته از ابلاغ حکم دو سال حبس دادستان سابق تهران خبرداده بود، از اجرا نشدن این حکم خبرداده بود.

سخنگوی قوه قضاییه؛
حکم جلب سعید مرتضوی صادر شده ولی هنوز متأسفانه گیرش نیاورده اند!

داغ ترین قسمت نشست دیروز جایی بود که در انتهای جلسه سراغ حجت الاسلام اژه‌ای رفتیم و از او درباره اجرای حکم سعید مرتضوی سوال کردیم. اژه ای در پاسخ کوتاه خود در حالی که برای رفتن عجله داشت و محل سالن را ترک می‌کرد، گفت: حکم جلبش صادر شده ولی هنوز متأسفانه گیرش نیاورده اند.
به گزارش اسپاداناخبر، روزنامه خراسان نوشته است: یکی دیگر از جلسات پرسش و پاسخ تفصیلی بین سخنگوی دستگاه قضا و دانشجویان این بار هم در دانشکده علوم پزشکی مشهد برگزار شد؛ جلسه ای داغ با سوالات و البته پاسخ هایی داغ. حجت الاسلام اژه ای چند ماهی است که در رویه ای قابل تحسین به میان دانشجویان می آید تا رو در رو و از نزدیک پاسخ‌گوی دغدغه ها و سوالات آن‌ها باشد.

داغ ترین قسمت نشست دیروز اما جایی بود که در انتهای جلسه سراغ حجت الاسلام اژه‌ای رفتیم و از او درباره اجرای حکم سعید مرتضوی سوال کردیم. اژه ای در پاسخ کوتاه خود به خبرنگار خراسان در حالی که برای رفتن عجله داشت و محل سالن را ترک می‌کرد، گفت: «حکم جلبش صادر شده ولی هنوز متأسفانه گیرش نیاورده اند، حالا نمی دانم چطور هست!»پیشتر عبدالحسین روح الامینی که ا سفند سال گذشته از ابلاغ حکم دو سال حبس دادستان سابق تهران خبرداده بود، روز سه شنبه در گفت و گو با خراسان از اجرا نشدن این حکم خبرداده بود. در عین حال یک منبع مطلع دیگر نیز به خراسان اعلام کرده بود که مرتضوی تحت نظر است و این حکم اجرا خواهد شد.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان