يكشنبه، 5 تير 1401 - 6:26

مامور خاطی نیروی انتظامی را توبیخ کنید

شماره: 5136
Aa Aa

پروانه مافی گفته: رفتارهای این‌گونه برخی ماموران انتظامی نه تنها بسیار گزنده و نادرست است که گاهی ممکن است موجب افزایش مشکلات داخلی شود.

در واکنش به نحوه برخورد مامور گشت ارشاد؛
مامور خاطی نیروی انتظامی را توبیخ کنید

به گزارش اسپاداناخبر، پروانه مافی نماینده مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از نماینده تهران در بازدید از تولیدات کارآفرین پردیس،ضمن محکوم کردن نحوه برخورد مامور پلیس گفت: قرار است لایحه امنیت زنان که مدتی پیش توسط معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری تهیه شد بزودی پس از تایید در کمیسیون‌های قوه قضاییه برای بررسی‌های مفصل و حذف برخی موارد، به صحن مجلس خواهد آمد و با نمایندگان با تمرکز بر لایحه مواردی که حذف شده را در صورت نیاز و اهمیت آن، مجدد بررسی خواهیم کرد.

وی با اشاره به اعتراض شدید نمایندگان مجلس به برخوردهای این‌چنینی ماموران ارشاد و نیروی انتظامی برای اصلاح و تذکر به مردم افزود: رفتارهای این‌گونه برخی ماموران انتظامی نه تنها بسیار گزنده و نادرست است که گاهی ممکن است موجب افزایش مشکلات داخلی شود از طرف دیگر باعث بهره‌برداری منفی رسانه‌های خارج کشور شده که پیامد خوبی هم ندارد.

مافی در ادامه تصریح کرد: امیدوارم مسئولان قضایی کشور و نیروی انتظامی چنین برخوردهایی را محکوم کرده و فرد خاطی را توبیخ کنند.

به گفته مافی وزیر کشور نیز در اطلاعیه ای دستور برخورد با این مامور و موارد مشابه را داده است.

منبع/ ایلنا

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان