جمعه، 8 مهر 1401 - 20:34

حمله برخی از دانشجویان دانشگاه امیر کبیر به محمدجواد ظریف

شماره: 5208
Aa Aa

برخی از دانشجویان دانشگاه امیر کبیر پس از پایان سخنرانی وزیر خارجه به اتومبیل ظریف حمله کرده اند؛ با حرمت شکنی با مشت و لگد به خودرو وزیر آسیب رسانده اند.

افزایش حملات سازمان یافته درباره برجام؛
حمله برخی از دانشجویان دانشگاه امیر کبیر به محمدجواد ظریف

به گزارش اسپاداناخبر، محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه به مناسبات روز معلم در دانشگاه امیر کبیر حضور یافت.

حضور رئیس دستگاه دیپلماسی موجب شد تا برخی از دانشجویان منتقد عملکرد وزارت امور خارجه و دستگاه دیپلماسی با در دست گرفتن پلکاردهایی نسبت به حضور وی در دانشگاه امیر کبیر اعتراض کنند.(ایلنا)

"جامعه نو" نیز نوشته: برخی دانشجویان دانشگاه امیر کبیر پس از پایان سخنرانی وزیر خارجه به اتومبیل ظریف حمله کرده اند. یکی از دانشجویان گفت برخی با حرمت شکنی با مشت و لگد به خودرو وزیر آسیب رسانده اند.

حملات سازمان یافته در روزهای حساس تصمیم گیری ترامپ درباره برجام نسبت به ظریف به شکل قابل توجهی افزایش داشته است. این اعتراض در حالی صورت می‌گیرد که رهبر انقلاب در بیانات‌شان در تاریخ ۲۹ بهمن سال گذشته با اشاره به برجام و مذاکرات هسته‌‌‌ای تاکید کردند: ما نتیجه اتکاء به خارجی‌ها را در قضیه برجام مشاهده کردیم و در قضیه مذاکرات هسته‌ای به آنها اعتماد کردیم اما سودی نبردیم البته خوشبختانه مسئولان برخورد خوبی با این مسئله دارند و وزیر امور خارجه که باید از او تشکر کرد، با خباثت امریکایی‌ها و به نعل و به میخ زدن اروپایی‌ها، برخورد خیلی خوب و قوی دارد که این راه باید ادامه یابد.

منبع/ جماران

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان