شنبه، 27 شهريور 1400 - 8:18

محرم نویدکیا به آلمان می‌رود

شماره: 708
Aa Aa

سرپرست تیم فوتبال سپاهان می‌گوید محرم نویدکیا برای ادامه درمان خود به آلمان سفر می‌کند.

برای ادامه درمان خود و مشورت با پزشک؛
محرم نویدکیا به آلمان می‌رود

به گزارش اسپادانا، رسول خوروش درباره وضعیت این روزهای سپاهان، اظهارکرد: امروز و فردا تمرینات پرفشاری را پشت سر خواهیم گذاشت و روز جمعه به تیم استراحت می‌دهیم. روز شنبه یک دیدار تدارکاتی با تیم امید سپاهان انجام خواهیم داد. شرایط کنونی سپاهان بسیار خوب است و بازیکنان با روحیه خوب به تمرین می پردازند.

وی افزود: خوشبختانه بازیکن مصدومی نداریم. تنها حاج صفی، خلعتبری و عبد‌الهد کرمی دارای مصدومیت جزئی هستند که جای نگرانی وجود ندارد. این بازیکنان به خوبی با تیم تمرین می‌کنند. فقط رحمان احمدی به دلیل اخراج در بازی با ذوب‌آهن محروم است.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان درباره محرم نویدکیا، گفت: نویدکیا برای ادامه درمان خود و مشورت با پزشکش به زودی راهی آلمان خواهد شد.

خوروش تصریح کرد: در بازی داربی شرایط جوی روی کیفیت بازی سپاهان تاثیر منفی داشت. به هر حال از مدعیان اصلی قهرمانی هستیم. سپاهان تیم بزرگی است که 4 قهرمانی در مسابقات لیگ برتر دارد و قدرت شکست دادن هر تیمی را دارد.

وی خاطرنشان‌کرد: خوشحالیم که دو دروازه‌بان آماده مانند رحمان احمدی و شهاب گردان داریم. گردان در داربی نمایش خوبی داشت و نشان داد که هنوز یکی از بهترین دروازه‌بانان ایران است. سپاهان هیچ مشکلی در پست دروازه‌بانی ندارد.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان