چهارشنبه، 7 اسفند 1398 - 3:27

ایران مرگ یک بیمار مبتلا به کرونا در تهران را تکذیب کرد

شماره: 9250
Aa Aa

براساس اظهارات کارکنان یکی از بیمارستان های تهران احتمال مرگ یک بیمار در نتیجه ابتلای به ویروس کرونا وجود داشته اما تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

با اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت ایران؛
ایران مرگ یک بیمار مبتلا به کرونا در تهران را تکذیب کرد

مسئولان یکی از بیمارستان‌های تهران در تماس با تلفن١١٠ خدمات اضطراری گزارش کردند که یک زن ٦٣ ساله که در این بیمارستان بستری بود جان خود را از دست داده است. 

بر اساس بررسی‌های اولیه و طبق اظهارات کادر درمانی این بیمارستان احتمال می‌رود که این زن مبتلا به بیماری کرونا بوده و بر اثر همین بیماری جان باخته است. بدین ترتیب با انتقال جسد وی به پزشکی قانونی تحقیقات با دستور بازپرس آغاز شد.‌

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از روزنامه ایران، براساس اظهارات کارکنان بیمارستان احتمال مرگ این بیمار در نتیجه ابتلای به ویروس کرونا وجود داشته است اما تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

کیانوش جهانپور، رئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت درباره انتشار خبر مرگ یک زن مشکوک به کرونا در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:

خبر مرگ یک زن میانسال در بیمارستان پایتخت در اثر ویروس کرونا درست نیست.

او بیان کرد:

تمام افرادی که از کشور چین به ایران آمده اند هم در سلامت کامل به سر می برند. به قاطعیت می توان گفت  تاکنون ویروس کرونا در ایران وارد نشده است.

جهانپور افزود:

حتی در دو روز اخیر مورد مشکوک جدید مبتلا به این ویروس هم در کشور گزارش نشده است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان