غرب برای زنان چیزی جز حقارت نداشته است | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 12 مهر 1402 - 21:03

غرب برای زنان چیزی جز حقارت نداشته است

شماره: 20289
Aa Aa

برخی از بسیجیان بدون اسلحه و مظلومانه جان باختند| امروز اوج خواسته عده ای از آشوب ها این است که سرویس دانشگاه مختلط می خواهند.

حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز؛
غرب برای زنان چیزی جز حقارت نداشته است

سید محمد مهدی حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز در نماز جمعه کرج گفت:

استکبار جهانی با تمام قوا برای ایران ستیزی در تلاش است تا به مردم القاء کند نظام اسلامی به بن‌بست رسیده است.

به گزارش اسپادانا خبر، او افزود:

دشمنان در تلاش هستند مردم به ویژه جوانان را ناامید کنند اگرچه نابودی استکبار جهانی و رژیم غاصب نزدیک است. نباید بگذاریم دشمنان در قالب دفاع از منافع ملی القای یاس داشته باشند بنابراین نویسندگان ، روحانیون و افراد تاثیر گذار باید شاخصه های امید و پیشرفت را تبیین کنند.

امام جمعه کرج گفت:

افتخار زن در دنیای غرب آن است که خود را در چشمان هوس باز مورد توجه قرار دهد. دنیای غرب زن را وارونه وارد عرصه اجتماع به اسم آزادی می کند و نقش مادری، کرامت و آرامش را از او گرفته است. غرب برای زنان چیزی جز حقارت نداشته و امروز اوج خواسته عده ای از آشوب ها این است که سرویس دانشگاه مختلط می خواهند. باید بحث انقلاب جنسیتی را تبیین کرد و مسیری که در غرب طی شده در این زمینه را بیان داشت.

وی با طرح این سووال که کسانی که شعار برای زنان می دهند اوج خواسته آنان چیست؟ گفت:

بانوان باید در این بخش به عنوان جهاد تبیین جایگاه زن مسلمانان را تشریح کنند. امروز دشمنان در تلاش برای از بین بردن این الگوی برجسته زنان یعنی حضرت زینب (ع) هستند چراکه می‌دانند پروژه هسته ای رسته شده و چیزی از آن عاید آنان نمی شود. یکی از مسایلی که دشمنان با آن مشکلات برای ایران درست می کنند حقوق بشر و حقوق زنان است که دراین زمینه سرمایه گذاری های سنگینی دارند.

امام جمعه کرج با اشاره به قطعنامه اخیر حقوق بشر برای ایران گفت:

در حالی که دم از حقوق بشرمی زنند می بینیم که پرونده سیاهی از نقض حقوق بشر دارند.

حسینی همدانی گفت:

بسیج با شناخت از انقلاب و دفاع از آن مقابل دشمن ایستاد و در جنگ شناختی دشمن مقاومت کرد و بدون اسلحه حتی مظلومانه هم برخی از بسیجیان جان باختند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان