پیش از انقلاب در تمام کشور تنها یک اتوبان وجود داشت | اسپادانا خبر
 
 
يكشنبه، 24 تير 1403 - 15:07

پیش از انقلاب در تمام کشور تنها یک اتوبان وجود داشت

شماره: 24033
Aa Aa

در کار رسانه باید عقل جمعی کار کند و آن چه را که دشمن به آن حمله کرده باید در برابر آن ایستاد در غیر این صورت همراهی با دشمن است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان؛
پیش از انقلاب در تمام کشور تنها یک اتوبان وجود داشت

آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در دیدار اعضای هیئت مدیره مجتمع فرهنگی مطبوعات اصفهان گفت:

خبرنگار می‌تواند بسیار تحول ایجاد کند اما شرط آن این است که به درستی و بدون دروغ و حزب گرایی خبر تهیه شود. باید ارزش جایگاه خود را بداند زیرا کار زیادی از رسانه بر می‌آید.
به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، او افزود:

پیش از انقلاب اسلامی کل تولید برق کشور ۷ هزار مگاوات بود که بخش زیادی از آن شخصی بوده و سراسری نبود اما اکنون تولید برق به بیش از ۸۰ هزار مگاوات می‌رسد و این خود نشانه توسعه عدالت اجتماعی است.
وی خبرنگاران را ملزم به پرداختن پیشرفت روستا‌ها در زمینه‌های مختلف دانست و گفت:

پیش از انقلاب اسلامی در تمام کشور تنها یک اتوبان وجود داشت که آن نیز پس از انقلاب تکمیل شد و اکنون تمام شهرستان‌های کشور دارای جاده‌های مواصلاتی دوبانده می‌باشند.
طباطبایی نژاد تضعیف دولت‌ها و تبیین نشدن پیشرفت‌های به دست آمده را امری مطلوب برای دشمنان نظام و انقلاب عنوان کرد و افزود:

نباید دولت‌ها را تضعیف کرد و مردم را دلسرد کرد چرا که دشمن می‌خواهد مردم را از حکومت مستقر دور کند.  در کار رسانه باید عقل جمعی کار کند و آن چه را که دشمن به آن حمله کرده باید در برابر آن ایستاد در غیر این صورت همراهی با دشمن است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان