جمعه، 15 اسفند 1399 - 14:16

آمار مبتلایان به کرونا در ایران به ۳۸۴ هزار و ۶۶۶ نفر رسید

شماره: 11110
Aa Aa

از دیروز تا امروز یک هزار و ۸۹۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در ایران شناسایی شده و ۱۱۰ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.

با اعلام سخنگوی وزارت بهداشت ایران؛
آمار مبتلایان به کرونا در ایران به ۳۸۴ هزار و ۶۶۶ نفر رسید

سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت ایران گفت:

از دیروز تا امروز ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، یک هزار و ۸۹۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۹۷۶ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۳۸۴ هزار و ۶۶۶ نفر رسید.

به گزارش اسپادانا خبر، وی بیان کرد:

در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۰ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۲ هزار و ۱۵۴ نفر رسید.

وی خاطر نشان کرد: تاکنون ۳۳۲ هزار و ۱۳۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند و ۳۷۰۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. همچنین تاکنون سه میلیون و ۳۵۵ هزار و ۱۵۲ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت:

استانهای تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمزو استانهای آذربایجان غربی، البرز، فارس، لرستان، هرمزگان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی، مرکزی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، گلستان و خوزستان در وضعیت هشدار قرار دارند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان