دوشنبه، 6 تير 1401 - 0:49

ادامه دادن مسیر انقلاب اسلامی رستگاری و راحتی است

شماره: 17826
Aa Aa

در زمان پهلوی ایران قابل قیاس با کشورهای قدرتمند نبود؛ امروز یکی از قدرت‌های نوظهور جهان هستیم و گفتمان مان بر زبان همه آزادی‌خواهان جاری است.

صفارهرندی، عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام ایران؛
ادامه دادن مسیر انقلاب اسلامی رستگاری و راحتی است

محمد حسین صفارهرندی، عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام ایران در همایش سیاسی جهاد تبیین و راهکارهای هم‌افزایی در تحولات اخیر در مدرسه معصومیه قم گفت:

زمان تغییر به سمت کاهش اقتدار آمریکا و افزایش اقتدار کشورها و قدرت‌های نوظهور فرارسیده است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از شفقنا، او اظهار کرد:

باید دقت کنیم که رژیم گذشته کشور و ملت را در چه جایگاهی در مقایسه با دیگر کشورها نشانده بود و اما امروز به برکت انقلاب اسلامی، ایران در کدام نقطه دانش و فناوری جهان قرار دارد. در زمان پهلوی کشورمان قابل قیاس با کشورهای قدرتمند نبود اما امروز در حوزه علم و دانش بین ۱۵ کشور برتر جهان هستیم و در نانو تکنولوژی به چهارم جهان رسیدیم. دوران افول قدرت آمریکا و غرب فرا رسیده است و چهره‌های شاخص سیاسی جهان مدت‌هاست که این موضوع را بازگو کرده‌اند. آمریکا در سال‌های اخیر حتی یکجا هم موفق نشده و ناکام مانده است و این نشانه‌ی افول قدرتش است. ما امروز به مراتب قوی‌تر از آمریکا هستیم. اول انقلاب وقتی جنگ شد ما برای صیانت از شهرهایمان امکانات و نیروی آموزش دیده نداشتیم ولی بعداز مدتی همه این‌ها را خودمان فراهم کردیم، خودمان استراتژی نبرد نوشتیم و خودمان تسلیحات‌مان را ساختیم.

وی با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی که ما امروز از آن دفاع می‌کنیم بر سر زبان همه آزادی‌خواهان دنیا افتاده است افرود:

مشکلات داریم و مشکلات واقعا آزاردهنده است اما انتهای تحمل این سختی‌ها و حرکت و ادامه دادن مسیر انقلاب اسلامی، رستگاری و راحتی است. وقتی بتوانیم با تکیه بر اقتصاد دانش‌بنیان بسیاری از نیازهای پیشین‌مان را برطرف کنیم این یعنی داریم در مسیر رستگاری قدم برمی‌داریم. صحنه جهان عوض شده و زمان تغییر به سمت کاهش اقتدار آمریکا و افزایش اقتدار کشورها و قدرت‌های نوظهور فرارسیده است که ما یکی از آنها هستیم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان