شنبه، 4 خرداد 1398 - 15:23

اعلام آمادگی ایران برای ارائه خدمات برق در ونزوئلا

شماره: 7069
Aa Aa

علیرضا محجوب گفته: اینترنت ساخته و پرداخته پنتاگون بوده و اصلاً آزاد نیست؛ اینترنت در اختیار نیروهای نظامی آمریکایی است.

در دیدار دبیر کل خانه کارگر با سفیر کوبا مطرح شد؛
اعلام آمادگی ایران برای ارائه خدمات برق در ونزوئلا

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایلنا، علیرضا محجوب، دبیرکل خانه کارگر، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در نشست مشترک با آلکسیس باندریج وگا، سفیر کوبا در ایران گفته: ترامپ قبل از اینکه به مقام ریاست جمهوری برسد قصد داشت که بزرگترین قمارخانه دنیا را در آتلانتا ایجاد کند. یکی از اتهامات اولیه‌ای که به وی وارد شد بر سر سرمایه‌گذاری در همین مورد بوده است چراکه وی تلاش کرد شرکایش را فریب دهد.

 

محجوب اشاره کرد: من مدتی پیش مستندی سه ساعته پیرامون همین ماجراهای آقای ترامپ دیدم با دیدن آن مستند دو چیز را کشف کردم؛ اینکه یک قمارباز بعد از باخت دیگر وارد قمار نمی‌شود اما ترامپ همچنان به قمارهایش ادامه داد. به رغم گزارشاتی که به وی مبنی بر زیان‌ده بودن هتلش می‌دادند وی بازهم درخواست وام از بانک‌ها کرد. وی آن وام‌ها را توانست دریافت کند، سپس نشستی با شکوه با حضور دو هزار خبرنگار از سرتاسر دنیا برپا کرد تا آنجا را به جهانیان نشان دهد.

 

دبیرکل خانه کارگر گفت: ما نباید از چنین انسانی غفلت کنیم. در واقع وی تا شکست کامل نخورد بازهم به تلاش‌هایش ادامه خواهد داد. او تنها زمانی که کاملاً مایوس شود ما را رها خواهد کرد. اکنون ونزوئلا هم با چنین قاعده‌ای مواجه است.

 

وی گفت:‌ ما نگران ونزوئلا هستیم که یکی از کانون‌های انقلاب در آمریکای لاتین و جهان است.

 

محجوب گفت: اعضای تشکل ما آماده همکاری به خصوص در حوزه ارائه خدمات برق هستند. آنها می‌توانند به آنجا آمده به مردم ونزوئلا کمک و خدمات ارائه دهند. اینجا می‌تواند به یک اتاق فکر تبدیل شود تا جلوی حملات سایبری و موضوعات دیگر اینچنینی را به ونزوئلا بگیرد. ما خودمان مرتباً با این حملات مواجه هستیم و مرتباً هم توانسته‌ایم آنها را خنثی کنیم.

 

وی خاطرنشان ساخت: اینترنت بستری است که آمریکایی‌ها ساخته‌اند و در دست آنها است. در واقع اینترنت ساخته و پرداخته پنتاگون است و اصلاً آنطور که تصور می‌شود آزاد نیست و در اختیار نیروهای نظامی آمریکایی است. باتوجه به وابستگی زیاد ما به اینترنت هر لحظه ممکن است از طریق آن مورد تهدید واقع شویم. قوی‌ترین هکرهای امروز در دست سازمان اطلاعات مرکزی (سیا) است. پشت این تحرکات و حملات در اینترنت دولت آمریکا پنتاگون و سیا قرار دارد. ما معتقدیم آنها به شدت این حملات را توسعه می‌دهند و پیگیری می‌کنند.

 

دبیرکل خانه کارگر تاکید کرد: ما از تشکل‌هایمان خواهیم خواست بیانیه‌هایی در حمایت از مردم ونزوئلا بدهند. فدراسیون جهانی اتحادیه‌های صنفی بیانیه داده بود ما هم دادیم. اکنون اما تشویق به کار بیشتر خواهیم کرد. ما از شما بابت اقدامات‌تان تشکر می‌کنیم. گرچه مستقیما درگیر موضوع نیستید ولی به فکر دوستانتان هستید. ما همت و حمایت شما را به اطلاع همکارانمان در خانه کارگر خواهیم رساند. حمایت‌های امروز شما بر جدیت ما خواهد افزود. از همین رو، از همیت انقلابی شما سپاسگزاریم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان