ایران کتبا به کشورهای میزبان ارتش آمریکا اخطار داد | اسپادانا خبر
 
 
شنبه، 29 ارديبهشت 1403 - 23:50

ایران کتبا به کشورهای میزبان ارتش آمریکا اخطار داد

شماره: 19413
Aa Aa

او نوشته توصیه دایمی و دوستانه ما به کشور‌های همسایه برادری و همکاری برای برقراری امنیت منطقه توسط کشور‌های خودمان و عدم اتکا به بیگانگان است.

با اعلام باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران؛
ایران کتبا به کشورهای میزبان ارتش آمریکا اخطار داد

باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران در صفحه شخصی خود در روبیکا به فرماندهی سنتکام هشدار داد.

به گزارش اسپادانا خبر، در متن این پیام آمده است:

در ماه‌های اخیر ارتش تروریست آمریکا تلاش کرده جای خالی خود را که با عقب بردن ناو‌های هواپیما بر، بالگرد بر و ناوشکن‌ها از خلیج فارس و دریای عمان به وجود آمده و موجب وحشت وابستگان او شده بود را با اتصال منطقه مورد غصب رژیم صهیونیستی و ارتش کودک کش آن به فرماندهی سنتکام جبران کند. معنای این اقدام این است که از نگاه ما امکانات جاسوسی (و حتی عملیاتی) آمریکا و هم پیمان‌های او در اختیار رژیم غاصب صهیونیستی نیز قرار خواهد گرفت و این موجب افزایش تهدید برای کشور عزیزمان خواهد شد.

ما علاوه بر اعلام و اخطار کتبی و انتقال پیام از طریق وزارت امور خارجه به کشور‌های میزبان ارتش آمریکا با توسعه حضور و تعمیق گشت‌های هوایی و دریایی و تعمیق اشراف اطلاعاتی و انجام رزمایش‌های گوناگون دریایی، موشکی و پهپادی و .. آمادگی و اخطار خود را اعلام کرده و می‌کنیم.

توصیه دایمی و دوستانه ما به کشور‌های همسایه برادری و همکاری برای برقراری امنیت منطقه توسط کشور‌های خودمان و عدم اتکا به بیگانگان است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان