چهارشنبه، 13 اسفند 1399 - 2:47

تجمع اعتراضی در بهبهان خوزستان

شماره: 10631
Aa Aa

در فیلم های منتشر شده صدای معترضانی شنیده می شود که شعارهایی مانند نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران و ایرانی می میرد، ذلت نمی پذیرد را سر داده اند.

شامگاه پنج شنبه ۲۶ تیر؛
تجمع اعتراضی در بهبهان خوزستان

تصاویر و ویدئو‌هایی از تجمع برخی شهروندان در شهر بهبهان استان خوزستان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از آفتاب، در فیلم هایی که گفته شده مربوط به شامگاه پنج شنبه ۲۶ تیر در بهبهان است صدای معترضانی شنیده می شود که شعارهایی مانند "نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران" و "ایرانی می میرد، ذلت نمی پذیرد" سر داده اند.

در این تجمع، معترضان شعارهایی نیز درباره مشکلات اقتصادی سر داده‌اند.

محمد عزیزی، فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان به ایرنا گفت:

در پی یک فراخوان تعداد کمی از مردم بهبهان برای اعتراض به وضعیت اقتصادی در ساعت ۲۱ پنجشنبه در میدان بانک ملی این شهرستان تجمع کردند.

وی افزود: ابتدا پلیس سعی داشت تا با مذاکره این افراد را متفرق کند اما آنها نه تنها متفرق نشدند بلکه اقدام به سردادن شعارهای هنجارشکنانه کردند به همین دلیل پلیس هم با صلابت اقدام به متفرق کردن آنها نمود.

فرمانده انتظامی بهبهان اضافه کرد: خوشبختانه با تدابیر انجام شده هیچگونه خسارات مالی و جانی در این تجمع به وجود نیامد و افراد تجمع کننده هم به منازلشان هدایت شدند.

وی افزود: مردم باید بدانند که افراد و گروههای معاند در شرایط حساس کنونی قصد تحریک مردم و ضربه زدن به نظام را دارند و به طور حتم می خواهند با تحریک احساسات مردم در جامعه تنش ایجاد کنند زیرا آنها به هیچ عنوان دوست‌خواه مردم نیستند و برای ضربه زدن به نظام قسم یاد کرده اند.

وی اظهار داشت: پلیس بر اساس وظیفه ذاتی خود با هر گونه بی نظمی و یا حرکتی که موجب بر هم زدن آرامش جامعه شود با قدرت و صلابت برخورد خواهد کرد به همین دلیل افراد نباید تحت تاثیر معاندان و مخالفان نظام قرار گیرند.

وی گفت: در حال حاضر آرامش در تمام شهرستان بهبهان حاکم است و هیچگونه مشکل یا بی نظمی در این شهرستان وجود ندارد.

شهرستان بهبهان در ۲۰۰ کیلومتری شرق اهواز و در مرز خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد قرار دارد.

برخی گزارش‌ها نیز حاکی از حضور ماموران ضدشورش در خیابان‌های تهران، شیراز، مشهد، تبریز و ... بوده است.

 

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان