حفظ جان امام زمان(عج) از ترور ضروری است | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 11 مهر 1402 - 4:28

حفظ جان امام زمان(عج) از ترور ضروری است

شماره: 21104
Aa Aa

او گفته ما باید در حفاظت و امنیت فیزیکی به نقطه‌ای برسیم که چنین شرایطی را برای حضرت به وجود آوریم؛ در این عرصه نیز ما پیشتاز هستیم.

مهدی طائب، رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار؛
حفظ جان امام زمان(عج) از ترور ضروری است

مهدی طائب، رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار در سومین نشست ملی شهید امنیت «آرمان عزیز» گفت:

برای رسیدن به تمدن اسلامی که زمینه سازی برای ظهور است ابرقدرت شدن در سه محور نظامی، امنیتی و اقتصادی ضروری است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از رسا، وی گفت:

ما امروز در عرصه نظامی ابرقدرت هستیم و هر کاری که اراده کنیم در منطقه می‌توانیم انجام دهیم. خروج آمریکا از منطقه که رهبر معظم انقلاب فرمودند انتقام سخت ما در برابر ترور شهید سلیمانی است به ثمر نشست بدون اینکه مواجهه و رویاروی نظامی جدی‌ای داشته باشیم.

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار حفظ جان امام زمان(عج) از ترور را لازم دانست:
ما باید در حفاظت و امنیت فیزیکی به نقطه‌ای برسیم که چنین شرایطی را برای حضرت به وجود آوریم؛ در این عرصه نیز ما پیشتاز هستیم.
وی اقتصاد نفتی را پاشنه آشیل سیستم اقتصادی کشور دانست:
رهبر معظم انقلاب در دولت‌های مختلف مدام تذکر دادند که اقتصاد را از وابستگی به نفت نجات دهید اما هیچ کدام گوش ندادند و آقای روحانی نیز با ارز ترجیحی آخرین میخ را به تابوت اقتصاد کشور کوبید. دولت جدید با همه موانعی که در این عرصه وجود داشت اقتصاد مقاومتی را کلید زد. درست است که با قطع کردن ارز ترجیحی انفجار قیمت‌ها صورت گرفت اما یکی از ثمراتش این بود که تولیدکنندگان امیدوار شدند و چرخه تولید به راه افتاد. تمام فسادهای بانکی و اختلاس‌ها با تولید از بین می‌رود. در این میان به صورت مقطعی به مصرف کنندگان فشار می‌آید اما با رونق تولید کم کم شرایط بهبود می‌یابد.
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان