شنبه، 5 بهمن 1398 - 17:12

در صورت عدم قطع اینترنت، آشوب، ایران را فرا می‌گرفت

شماره: 8746
Aa Aa

علی بلالی با تاکید بر اینکه تاکنون به فکر نبوده‌ایم که اینترنت ملی داشته باشیم گفته در این باره دیدیم که در حوادث اخیر چه بر سر ما آمد.

مشاور عالی فرمانده هوافضای سپاه اعلام کرد؛
در صورت عدم قطع اینترنت، آشوب، ایران را فرا می‌گرفت

مشاور عالی فرمانده هوافضای سپاه پاسداران گفت: همانطور که در حوزه نظامی استقلال داریم باید در زمینه اینترنت نیز به استقلال برسیم و برای تحقق این هدف باید به دنبال تقویت پیام رسان‌های داخلی باشیم.

علی بلالی در همایشی که به مناسبت هفته بسیج در کرج برگزار شده با اشاره به اینکه ایران پس از انقلاب توطئه‌های زیادی را پشت سرگذاشته اظهار کرد: خوشبختانه هیچ یک از این توطئه‌ها که برای براندازی نظام طراحی می‌شد، ازجمله توطئه چند روز گذشته به نتیجه نرسیده است.

وی با اشاره به دلیل قطعی اینترنت در حوادث اخیر گفت: اگر اینترنت قطع نمی‌شد آشوب کشور را فرا می‌گرفت.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، وی با تاکید بر اینکه تاکنون به فکر نبوده‌ایم که اینترنت ملی داشته باشیم گفت: در این باره دیدیم که در حوادث اخیر چه بر سر ما آمد.

بلالی با بیان اینکه باید در زمینه اینترنت به استقلال برسیم افزود: همانطور که در حوزه نظامی استقلال داریم باید در زمینه اینترنت نیز به استقلال برسیم و برای تحقق این هدف باید به دنبال تقویت پیام رسان‌های داخلی باشیم.

مشاور عالی فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به اینکه باید در بخش فناوری ارتباطات به جوانان اعتماد کنیم، توضیح داد: جوانان ایرانی در حوزه سلول‌های بنیادی و انرژی اتمی خوش درخشیده اند، پس بهتر است در حوزه اینترنت هم به انها اعتماد کنیم.

این مسئول در ادامه با اشاره به اینکه دشمن به دنبال به چالش کشیدن اقتدار سپاه و قدرت نظامی ایران است، اظهار کرد: ما برای اقتدار هسته‌ای و نظامی کشور شهیدان زیادی داده ایم و اجازه نمی‌دهیم خدشه ای به این اقتدار وارد شود.

بلالی با اشاره به توان بالای ایران در حوزه موشکی گفت: دنیا تلاش می‌کند توان موشکی ما را زیر سلطه خود در آورد و با یک برجام دیگر آن را از بین ببرد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه ما باید در راه اعتلای نظام حرکت کنیم گفت: طی بیش از ۴۰ سال گذشته خداوند همواره پشتیبان نظام بوده و امداد و نجات خود را شامل حال ملت ایران کرده است.

وی توضیح داد: با توجه به دستاوردهای ایران در حوزه‌های مختلف همچون فناوری هسته ای، امروز تمام دنیا اقتدار ایران را پذیرفته و به قدرت این  ملت  باور دارد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان